• 81’ Бабакар Дион
  • 90+6’ Петър Андреев
  • Край на мача - 4:0!

90+8'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Резервата и юноша на Локо Пловдив - Петър Андреев, отбеляза първия си гол в елита на България, след като пресира сериозно вратаря Костов. Той не действа бързо и Андреев му открадна топката, след което младият футболист се ориентира бързо, за да прати кълбото за четвърти път във врачанската врата.

90+6'
  • Удар на Красимир Тодоров от средна дистанция отиде над напречната греда на Локо Пловдив.

90+2'
  • Пет добавени минути.

• Шанс! В последната минута от редовното време Браян Переа се пребори с Хорхе Сегура в наказателното поле на пловдивчани и се обърна, след което последва удар след завъртане, но Хоркаш се намеси класно в тази ситуция.

90'
  • Смяна в Локо - влиза Петър Андреев, излиза Илиев.

87'
  • Смяна в Ботев - влиза Красимир Тодоров, излиза Фелипе.

86'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Резервата Алфа Конте даде изкусен пас, който изведе Бабакар Дион, а Цветанов не можа да му противодейства. Последва премерен удар от Дион, който не остави шансове на Костов - 3:0.

81'
  • Жълт картон за Георги Каракашев.

79'
  • Жълт картон за Браян Переа.

79'
  • Смяна в Локо - влиза Кристиян Пешов, излиза Евандро.

78'
  • Червен картон за Локо Пд! Браян Переа беше изведен с дълъг пас зад отбраната на Локо Пловдив и овладя топката, след което влезе в контакт с Ангел Лясков. Переа падна на тревата пред наказателното поле на "смърфовете", а реферът Ненков изгони от игра крайния бранител.

66'
  • Шанс! Матеус да Силва и Евандро комбинираха вдясно, а първият отправи силен удар, който беше блокиран и отиде в ъглов удар.

66'
  • Смяна в Локо - влиза Георги Каракашев, излиза Минчев.

63'
  • Смяна при гостите - влиза Жан Пиер Да Силва, излиза Георгиев.

62'
  • Смяна в Локо - влиза Алфа Конте, излиза Джовани.

61'
  • Шанс! Момчил Цветанов пусна вляво за Даниел Генов. Той, от своя страна, елиминира с финт Хорхе Сегура и стреля по диагонала, но не успя да намери очертанията на вратата, пазена от Хоркаш - аут.

60'
  • Жълт картон за Хорхе Сегура.

55'
  • Шанс! "Смърфовете" можеха да поведат с три гола веднага след 15-минутната пауза. Луиз Фелипе направи кошмарна грешка в защита, но бившият нападател на литовския Ауба не очакваше подобен развой на събитията и се провали в единствения си изстрел.

49'
  • Край на първата част - 2:0!

45+2'
  • Две добавени минути.

• Жълт картон за Евандро.

45'
  • Опит за удар от Браян Переа, който нямаше как да затрудни Костов.

39'
  • Джовани от домакините получава лекарска помощ, след като беше получил удар в десния крак.

34'
  • Жълт картон за Диого Барбоса.

30'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Домакините заиграха с настроение след първия си гол и малко след него вкараха втори такъв. Дойде дълъг пас от половината на "смърфовете" от Димитър Илиев, а Бабакар Дион се пребори с Момичл Цветанов във въздуха и продължи към Георги Минчев.

Нападателят стреля с десния крак и прати топката между краката на Красимир Костов за 2:0.

27'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! След изпълнението на ъглов удар отбраната на Ботев Враца действа доста слабо при центрирането, а Хорхе Сегура с пета отблизо вкара топката в гостуващата врата за 1:0.

22'
  • Възможност! Бабакар Дион отигра отлично свободен удар със заучено и пусна пас по земя към Джовани Бариани. Той стреля от движение от границата на наказателното поле, но Спас Георгиев блокира топката и тя излезе в корнер.

21'
  • Шанс! Матеус да Силва центрира прецизно в наказателното поле на госта, а Георги Минчев се справи с Мартин Кавадански при въздушното единоборство и насочи топката към вратата на Ботев Враца, където Костов спаси.

15'
  • Локомотив Пловдив започна по-дейно срещата при домакинството си на врачани, ала големи ситуации пред вратата на Краси Костов нямаше и стражът на врачани не правеше някакви сериозни намеси.