• Кристиан Гомис се извисява в наказателното поле на гостите, но ударът му с глава е право в ръцете на Костов

74'
  • Жълт картон получи Бирсент Карагарен за грубо нарушение срещу резервата на врачани Виктор Василев

71'
  • Голеадата на "Лаута" продължава - четвърти гол за Ботев Враца! Юлиан Ненов от корнер качи топката на главата на Илия Миланов, който между двама бранители на Локомотив успя да отправи топката в далечния ъгъл - 2:4.

67'
  • Първа смяна за Ботев Враца - Красимир Тодоров отстъпва мястото си на Виктор Василев

61'
  • Гоооол за Локомотив Пд! Георги Минчев връща домакините в мача след страхотна многоходова атака, преминала през Гомис, Умарбаев и Карагарен.

56'
  • Нов гол за Ботев Враца и резултатът вече е 1:3! Диего Фераресо изведе отлично играещия на ръба на засадата Бабунски, който мощно нахлу към вратата на домакините, преодоля елегантно Лукас Рейдър и с лекота прати топката в опразнената врата.

49'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Гооооол! Юлиан Ненов отново дава гол аванс на Ботев Враца. Крилото бе изведен сам срещу стража на домакините от Красимир Тодоров и майсторски прати топката в мрежата за 1:1.

42'
  • Пропуск пред вратата на Локомотив Пд! Юлиан Ненов с чудесно центриране от десния фланг завъртя топката към Красимир Тодоров, който стреля от движение, но право във вратаря Лукас Рейдър.

40'
  • Гоооол! Димитър Илиев изравнява 1:1! От десния фланг Кристиан Гомис центрира меко в наказателното поле, където капитанът на Локо Пд с глава не остави шансове на Костов.

34'
  • Парвиз Умарбаев, който играе мач №164 за Локомотив Пд, шутира от границите на наказателното поле, но твърде слабо и право в ръцете на Красимир Костов.

28'
  • Невероятен пропуск на Димитър Илиев! Капитанът на домакините бе намерен около точката на дузпата от блилянтен пас на Томашевич, но ударът му премина покрай лявата греда на Костов.

25'
  • Резултатът е открит! Ботев Враца поведе с гол от дузпа, реализирана от Дориан Бабунски. 11.метровият наказателен удар беше отсъден за нарушение на вратаря Лукас Рейдър срещу Красимир Тодоров.

10'
  • Първи жълт картон в двубоя и той е за вратаря на Локомотив Пд - Лукас Рейдър, който спря непозволено Красимир Тодоров в наказателното поле

9'
  • Първи точен удар в мача - отправи го халфът на домакините Парвиз Умарбаев, който с левия крак извън наказателното поле изстреля истински сноряд, но Красимир Костов внимаше и изби в корнер