• Смяна в Локо Пд - влиза Лукас Салинас, излиза Марсел.

76'
  • Жълт картон за Петър Витанов, който неволно удари с ръка Дюлгеров с ръка в лицето.

75'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН! "Орлетата" се върнаха в мача, след като Станислав Манолев напредна през средата, а Витанов не успя да му опонира. След рикошет топката се изтъркули към Станислав Костов, който отблизо матира Пиргов за 1:2.

68'
  • Удар на Венсан Марсел отдясно по земята през краката на Хубчев, но топката отиде аут.

68'
  • Жълт картон за Станислав Манолев.

63'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! "Смърфовете" удвоиха своя актив след малко повече от час игра. Домакините разиграха постепенно атака, а Венсан Марсел комбинира с Димитър Илиев, който с финес прати топката във вратата на гостите - 2:0.

61'
  • Смяна в Пирин - влиза Венцислав Бенгюзов, излиза Старокин.

59'
  • Смяна в Пирин - влиза Преслав Йорданов, излиза Станоев.

58'
  • Смяна в Пирин - влиза Антон Карачанаков, излиза Георгиев.

53'
  • Шанс! Френският нападател Венсан Марсел отправи страхотен удар отляво, но топката профуча край страничния стълб на Петър Петров.

49'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част!

45+2'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Домакините откриха резултата, като този път гол на Минчев бе зачетен. Димитър Илиев изведе Георги Минчев към вратата на Пирин, а нападателят съвсем леко бутна Петър Занев, който се блъсна тежко в стража на "орлетата" - Петър Петров. Двамата паднаха на терена, а Минчев добави топката в опразнената врата, за да открие резултата.

45+2'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО, но той бе отменен! Бирсент Карагарен отправи силен удар по земя, фронтално срещу вратата, а Петър Петров блокира топката, но не успя да я улови. Георги Минчев притича и довкара, но при удара на Карагарен нападателят на "смърфовете" бе в засада и попадението бе отменено.

41'
  • Удар! Бирсент Карагарен опита удар отдясно, след като получи перфектен пас в наказателното поле на Пирин, но Петър Занев блокира офанзивния футболист на Локо.

38'
  • Удар на Димитър Илиев с глава, но без притеснение за Петров. Преди това капитанът на Локо е извършил нарушение.

36'
  • Жълт картон за Стилиян Николов.

34'
  • Пропуск! Домакините продължиха да атакуват, а топката бе центрирана отдясно от Карагарен, а Венсан Марсел засече, но не намери очертанията на вратата на Пирин. Зад него пък връхлиташе и Шакил Сно, който след докосването на Марсел нямаше възможност да играе с топката.