FT

0 : 1

• 59’ Владимир Гаджев
  • Край на мача в Пловдив! Левски победи с 1:0 и си тръгва за София с трите точки.

90+4'
  • Жълт картон и за Александър Якимов, който нарита грубо Антонио Аниете.

89'
  • Жълт картон и за Ради Цонев заради фаул в центъра.

86'
  • Мартин Камбуров можеше да отбележи от пряк свободен удар. Изстрелът му обаче беше боксиран от Йоргачевич. Впоследствие се оказа, че е имало фаул в атака.

83'
  • Последна смяна в мача. Излиза Дани Кики, влиза младокът Георги Чукалов.

82'
  • Хубава контраатака на Левски, Либан Абди влезе в наказателното поле на скорост и стреля, но прекалено слабо и Скорчев улови.

80'
  • Втора смяна за Локо Пловдив. Излиза Здравко Илиев, влиза Александър Горанов.

77'
  • Последна смяна за Левски. Излиза Луис Педро, влиза Божидар Краев.

75'
  • Дани Кики центрира страхотно от пряк свободен удар, топката стигна до Йоан Ласиман, но ударът му мина високо над вратата.

73'
  • Първа смяна в Локо Пловдив. Излиза Бирсент Карагерен, влиза Александър Якимов.

69'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Борислав Цонев, влиза неговият брат-близнак Радослав.

65'
  • Йоан Ласиман опита да стреля от далечно разстояние, но фалцовият му изстрел излезе в аут.

63'
  • Влади Гаджев открива резултата! Капитанът на Левски пусна топката между краката на Ванчо Траянов и си извоюва позиция на границата на наказателното поле. От там той стреля перфектно и фалцовият му удар не остави шансове на Скорчев.

59'
  • Най-после хубава възможност за Локомотив. Дани Кики навърза трима защитници на Левски и стреля от около 25 метра. Боян Йоргачевич обаче беше на мястото си и улови.

58'
  • Доста интересна ситуация. Луис Педро излезе сам срещу Скорчев. Вратарят излезе извън наказателното си поле, за да го пресрещне. Двамата паднаха на земята, като реферът прецени, че в крайна сметка нападателя е нарушил правилата.

55'
  • След пряк свободен удар топката стигна до Аймен Белаид. Тунизиецът обаче изигра ситуацията като защитник и стреля високо над вратата.

51'
  • Жълт картон за Здравко Илиев за задържане на играч на Левски.

50'
  • Жълт картон за Либан Абди. Сомалиецът го получи, защото вкара топката в мрежата при спряна игра. Той беше в засада, след като Боби Цонев го изведе зад защитата, но беше прибързал с изтеглянето.

48'
  • Първа смяна в мача. Излиза Роман Прохазка, влиза Александър Александров.

46'
  • Начало на втората част в Пловдив.

46'
  • Край на първото полувреме.

45'
  • Поредна опасна продължителна атака на Левски. На три пъти Владимир Гаджев стреля, но неточно, а веднъж и Боби Цонев не беше точен. В крайна сметка до гол не се стигна.

44'
  • Хубава продължителна атака за Левски, която миришеше на гол. Луис Педро, Либан Абди и Антонио Аниете стреляха на три пъти опасно, но или Скорчев, или защитниците пред него избиваха. В крайна сметка поредицата удари завърши с аут в полза на Локомотив.

42'
  • Поредица ъглови удари пред вратата на Локо Пловдив, но защитата на домакините се справи без особени проблеми.

39'
  • Двата отбора правят интересен мач с доста борба, но така и не могат да стигнат до чисти положения с малки изключения в началото.

• Дани Кики получава жълт картон за грубо нарушение срещу Луис Педро.

34'
  • Мартин Камбуров пробва да се разпише с далечен удар, но изстрелът му беше много слаб и прелетя далеч в аут.

31'
  • Поредна продължителна атака на Левски, но Луис Педро с глава не можа да овладее топката след центриране на Боби Цонев.

30'
  • Шанс за Левски след корнер, като след центрирането на Влади Гаджев с топката игра Борислав Стойчев, но той стреля с глава в аут.

21'
  • Владимир Гаджев навърза няколко защитници на Локомотив и навлезе в наказателното поле. Халфът стреля опасно, но вратарят Скорчев изби виртуозно в корнер.

18'
  • Хубава атака на Левски, Антонио Аниете проби почти до аутлинията и центрира. Топката кацна на гредата, но се оказа, че испанецът е бил в засада.

14'
  • Антонио Аниете излезе в упор с вратаря на Локо Пд, но испанецът стреля в тялото на Сколчев и пропусна.