• Край на мача!

90+5'
  • Четири минути добавено време.

90+1'
  • Марин Петков бележи във вратата на Локомотив Пловдив, но попадението е отменено заради явна засада.

89+5'
  • ГОООЛ за Левски! Мустава Санагре с лекота надбягва Мартин Паскалев по левия фланг, навлезе в наказателното поле и с премерен удар увеличи преднината на "сините".

85'
  • Футболистите на Локомотив Пловдив имат претенции за дузпа, след като Оливие Кандем пада в наказателното поле след намеса Цунами в пеналта. Телевизионните повторения обаче показаха, че реферът Никола Попов е взел правилно решение, оставяйки играта да продължи.

84'
  • Удар на Марин Петков, топката излиза в аут.

84'
  • Ефе Али отстъпва мястото си на Мартин Хайдаров.

79'
  • Полонски заменя Мичи Нтело за Локо Пд.

79'
  • Хубав пробив на Сангаре отляво завършва с удар,но в аут.

79'
  • Жълт картон за Ефе Али за фал в центъра на терена.

79'
  • Страхотна намеса на Хорхе Сегура! Сангаре получи отляво и потърси комбинация към Алекс Колев, но пасът му бе пресечен от Сегура.

77'
  • Хубав удар на Мичи Нтело по диагонала, но топката не попада в целта.

72'
  • Клеман Икена заменя Карлос Охене за Левски.

70'
  • Владимир Медвед заменя Николас Пенев за Локо Пд.

65'
  • Мартин Петков заменя Жулиен Лами.

65'
  • Ивайло Иванов заменя капитана на Локо Пд Димитър Илиев.

65'
  • Марин Петков влиза на мястото на голмайстора Асими Фадига.

64'
  • Мустага Сангаре Заменя Евертон Бала за Левски.

64'
  • Корнер за Левски, след като топката рикошира в тялото на защитник на Локо Пд след удар на Ел Джемили.

62'
  • Добър шанс за Левски. Карлос Охене имаше да стреля от близка дистанция, но Мартин Луков бе на мястото си и спаси.

60'
  • Хубава атака на домакините. Топката е пратена към Жулиен Лами на десния фланг, който нагласи коженото кълбо на десния си крак и стреля по диагонала, но много неточно.

58'
  • Шут по диагонала отляво на Джевад Ел Джемили, топката излиза в аут.

53'
  • Жълт картон за Хорхе Сегура за нарушение срещу Фадига.

51'
  • Играта е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Майкон, който падна лошо при единоборство за висока топка в центъра на терена.

47'
  • Начало на втората част.

45+7'
  • Край на първото полувреме.

45+7'
  • Две минути добавено време.

45+1'
  • Далечен удар на Димитър Илиев, който става лесна плячка за Пламен Андреев. Това бе първият точен удар за домакините от началото на мача на "Лаута".

43'
  • Страхотен удар на Евертон Бала от фала, Мартин Луков с върха на пръстите си избива в корнер.

42'
  • Жълт картон за Мартин Паскалев за нарушение срещу Майкон пред наказателното поле на Локо Пд.

41'
  • Първи корнер в полза на Локо Пд в мача.

37'
  • Играта е спряна, за да могат фубтолистите на двата тима да пият вода.

30'
  • Техничен удар на Ел Джемили от границата на наказателното поле, Луков плонжира и спасява.

27'
  • Греда за Левски! След подаването от ъгловия удар, Келиан ван дер Каап стреля много добре, но късметът му изневери и прати топката в наречната греда.

24'
  • След центрирането от корнера, Кристиан Димитров успява да стреля с глава, но Луков отново е на мястото си избива в нов ъглов удар.

24'
  • Страхотен шанс за Левски! Евертон Бала е изведен сам срещу Луков, но вратарят успя да избие в ъглов удар.

23'
  • Ел Джемили пробва далечен удар, който обаче е крайно неточен.

20'
  • Греда за за Локо Пд! Ефе Али получи на границата на наказателното поле отдясно, преодоля с лекота бранител на "сините" и стреля мощно по диагонала. За негово нещастие обаче, топката срещна десния страничен стълб, а след добавката на Димитър Илиев топката излезе в аут.

15'
  • Хубав удар на Александър Колев, който обаче попада в обсега на Мартин Луков и вратарят лови без проблеми.

14'
  • Корнер в полза на Левски, който не носи опасност за Луков.

11'
  • ГОООЛ за Левски! Гостите повеждат с гол на Асими Фадига, който е негов трети от началото на сезона. Фадига бе изведен майсторски от Джавад Ел Джемили през центъра на отбраната, направи няколко крачки и технично прати топката в долния ляв ъгъл на вратата.