FT

1 : 1

• 33’ Анте Аралица
  • 86’ Апостол Попов
  • Край на срещата! Сензационно реми в Пловдив, след късния гол на Апостол Попов!

90+5'
  • Гостите шокират "смърфовете"! След центриране от ъглов удар на Атанас Кабов най-високо в наказателното поле се извиси Апостол Попов, който насочи по чудесен начин удара си покрай плонжа на Илко Пиргов.

86'
  • Последна промяна в срещата за домакините. Бирсент Карагерен заменя Мирза Хасанбегович.

83'
  • Опит за удар от далеч на Димитър Илиев, който обаче преминава високо над вратата на Кръстев.

82'
  • Нова смяна в състава на гостите. Христо Иванов е заменен от Кристиян Кочилов.

72'
  • Нов ъглов удар за състава на Бруно Акрапович. Отново стабилен при излизането си беше Николай Кръстев обаче.

65'
  • Нова принудителна смяна за Бруно Акрапович. Валентино Пулиезе заменя Лукас Масоеро.

61'
  • Лукас Масоеро се строполи на терена, хващайки се за адукторите. Играчът вероятно е получил някакво разтежение.

60'
  • Първа смяна в състава на гостите. Мартин Станкев заменя Станислав Маламов.

56'
  • Първи удар за второто полувреме. Димитър Илиев взе топката от воле и стреля силно, но право в ръцете на Николай Кръстев.

53'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме! Минимален аванс за домакини след чудесното попадение на Анте Аралица.

45+2'
  • Първи точен удар в срещата. Атанас Кабов пробва мерника си от 25 метра от свободен удар, но Илко Пиргов не срещна затруднения.

43'
  • Първи жълт картон в срещата за състава на Бруно Акрапович. Официално предупреден беше Йосип Томашевич.

40'
  • Сензационен гол на Аралица! Диниш Алмейда намери нападателя границата на наказателното поле. Хърватинът се обърна и с елегантен удар в левия ъгъл на Кръстев не остави никакви шансове за стража на "тигрите" за 1:0.

33'
  • Нов епизод на напрежение пред вратата на Витоша. След изпълнение на ъглов удар топката беше отклонена на първа греда и стигна до Карагарен, който пропусна от няколко метра разстояние, но в последствие бе отсъдена засада.

32'
  • Принудителна смяна в състава на Локомотив. Уирис де Оливейра е заменен от Николай Николаев.

25'
  • Нов опит за удар на Диниш Алмейда от над 25 метра, но топката попадна спокойно в ръцете на Николай Кръстев.

23'
  • Опит на Аралица да намери Димитър Илиев с второто си докосване, но пасът беше твърде, твърде силен и излезе в аут.

19'
  • Опит за далечен удар от страна на Диниш Алмейда, който обаче мина далеч над вратата на Николай Кръстев.

14'
  • Огромен пропуск за "смърфовете"! След голямо разбъркване пред вратата на Витоша Бирсент Карагарен видя как ударът му бива блокиран, преди Лукас Масоеро да изпрати топката далеч над вратата от изключително удобна позиция.

11'
  • Постно начало на срещата. Локомотив Пд владее инициативата, но за момента не домакините не успяват да създадат истинско голово положение.

8'
  • Първи ъглов удар в срещата, но домакините от Пловдив не съумяха да съзададат нещо опасно.