• 25’ (д) Димитър Илиев
  • 45+4’ Бирсент Карагерен
  • 57’ Димитър Илиев
  • 9’ Стефан Христов
  • Край на двубоя! Локомотив Пловдив победи Дунав с 3:1 и по този начин се върна на пътя на победите след разочарованието от отпадането от Лига Европа. Дунав пък записва поредна загуба извън Русе,

90+5'
  • 3 минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Последна промяна в срещата. Героят за "смърфовете" Димитър Илиев е заменен от Един Бахтич.

89'

88'
  • Последна смяна в състава на гостите. Самир Аясс излиза и е заменен от Фернандов Кавалканте.

85'
  • Смяна в състава на Локомотив. Йосип Томашевич отстъпва място на Момчил Цветанов.

83'
  • Локомотив Пловдив вече премина в режим на запазване на резултата. Дунав, от своя страна, не успяват да застрашат сериозно вратата на Луков.

74'
  • Първа смяна за домакините Анте Аралица излиза, а на негово място влиза Георги Илиев.

73'
  • Втора смяна в състава на Людмил Киров. Влиза Иван Селеменев, който заменя Диян Димов.

71'
  • Първа смяна в двубоя. На мястото на голмайстора за русенци Стефан Христов влиза Свилен Щерев.

64'
  • Жълт картон за Стефан Христов, който е видимо изнервен.

58'
  • Нов гол за Локомотив Пловдив, нов гол за Димитър Илиев! Загубена топка от Дунав Русе в центъра на терена, Петър Витанов добре задържа и плъзна пас към Димитър Илиев, който от левия ъгъл на границата на наказателното поле намери горния ляв ъгъл на вратата на Макенджиев.

57'
  • Опит на Самир Аясс от около 26-27 метра. Той посрещна избитата от корнер топка, но волето му мина над вратата, пазена от Луков.

51'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на пъровто полувреме! Локомотив Пловдив се оттеглят с аванс от 2:1

45+4'
  • Гол за Локомотив Пловдив, пълен обрат! Чудесен индивидуален рейт на Ален Ожболт, след което нападателят центрира в наказателното поле и намери непокрития Бирсент Карагерен, който не сгреши от няколко метра срещу бившия си тим.

45+4'
  • Този път медицинска асистенция получава Милош Петрович от пловдивския тим за удар в главата след единоброство с Ахмед Ахмедов

44'
  • Шанс за Дунав! Изпълнение на корнер за русенци, при което Ахмед Ахмедов се извиси в наказателното поле на домакините и отправи удар, който беше спасен майсторски от Мартин Луков.

42'
  • Стивън Езе със закъсняло влизане в средата на терена в краката на Ивайло Лазаров. Защитникът е декориран с жълт картон.

39'
  • Медицинският щаб на Дунав оказва помощ на Диян Димов, който пострада след единоборство.

37'
  • След дузпата темпото на двубоя намаля значително. Отново момчетата на Бруно Акрапович се блъскат в стена от сини фланелки.

35'
  • 11-метров наказателен удар за домакините! Бирсент Карагерен беше настъпен в наказателното поле от Мартин Ковачев и главния съдия отсъди дузпа. Зад топката застана Димитър Илиев и прати в другата посока Благой Макенджиев, за да изравни резултата.

25'
  • Дузпа за отбора на Бруно Акрапович! Показан е жълт картон на защитника на Дунав Мартин Ковачев.

24'
  • Първи жълт картон в двубоя. Той е показан на Йосип Томашевич от състава на Локомотив Пловдив.

17'
  • Първа възможност в мача за нападател на Локомотив, след като Ален Ожболт получи пас малко зад точката на дузпата, но се подхлъзна при опита за удар и шутът в крайна сметка беше блокиран.

14'
  • Гол за Дунав! След грешка на Локомотив Пловдив в центъра на терена Стефан Христов получи чудесен пас на границата на наказателното поле, след което отправи хубав удар в долния ляв ъгъл на Мартин Луков, с което даде преднина на русенци.

9'
  • Спокойни първи 8 минути на двубоя, домакините притежават топката през по-голямата част от двубоя, но за момента нямат успех в последната третина на терена.