1 : 0

• 5’ Петър Андреев
  • Край на мача!

90+5'
  • Нов шанс за ЦСКА! Този път Турицов имаше възможност да стреля от около точката на дузпата, но Луков избива в корнер.

81'
  • Уникален пропуск на Лазар Туфегджич, който преодоля Мартин Луков, но след това не успя да уцели празната врата. В карйна сметка бе отсъдена засада на Туфегджич след паса на Наско Цеков.

79'
  • Наско Цеков заменя Георги Чорбаджийски за ЦСКА.

75'
  • Пробив на Евандро, който пробва пас към свой съотборник, но защитник в червен екип пресича и чисти в ъглов удар.

73'
  • Много хубав удар на Станислав Шопов, Мартин Луков отнов е на мястото си.

72'
  • Мартин Петков заменя Мичи Нтело.

66'
  • Нов ъглов удар за ЦСКА, който не носи опасност за Луков.

60'
  • Хубав удар на Георги Чорбаджийски, който е избит от Мартин луков в корнер.

53'
  • Страхотен шанс за домакините. След центрирането от фала, Хорхе Сегура бе най-съобразителен в наказателното поле, но не успя да отправи силен удар. Все пак Сегура пробва два последователни изстрела, като вторият бе изчистен от бранител на "червените".

47'
  • Иван Турицов получава първия жълт картон в мача за груб фал срещу Пешов.

46+3'
  • Лазар Туфегджич заменя Данило Асприля за ЦСКА на почивката.

46'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Две минути добавено време.

45+2'
  • Изстрел на Дион, който е отразен от Димитър Евтимов.

42'
  • Първи корнер в полза на ЦСКА в мача. След центрирането Асприля и Линдсет си попречиха и не успяха да стрелят към вратата.

39'
  • Ново нарушение на Енес Махмутович в центъра на терена.

37'
  • Нарушение на Махмутович срещу Лясков пред наказателното поле на ЦСКА. Добра възможност за центриране пред Евтимов.

34'
  • Много хубаво центриране Дион отдясно към Мичи Нтело, който обаче остава под топката и не успява да отправи удар.

29'
  • Кристиян Пешов заменя контузения Петър Андреев.

19'
  • Проблеми за голмайстора на домакините Петър Андреев. Той има нужда от медицинса помощ.

17'
  • Нов изстрел към вратата на Евтимов. Този път Дион стреля от дистанция, но праща топката покрай вратата.

16'
  • Мощен удар на Андреев по диагинала отляво, Димитър Евтимов избива в нов ъглов удар.

14'
  • Корнер в полза на Локомотив Пловдив отдясно.

10'
  • ГОООЛ за Локомотив Пд! Пеътр Андреев открива за домакините още в 5-ата минута, след като засече с глава центриране на Бабакар Дион отдясно.