• Нова смяна в Локомотив. Георги Илиев излиза, Анте Аралица влиза

76'
  • Удар на Малинов, Луков се справи със ситуацията

73'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Нямаше кой да засече топката във вратата на Луков.

71'
  • Смяна в Локомотив. Излиза Умарбаев, влиза Петър Витанов

70'
  • Греъм Кери потърси дузпа в полза на ЦСКА при съприкосновение с Езе, но получи жълт картон за симулация

67'
  • Али Соу получи отличен пас, напредна добре, стреля неточно

64'
  • Удар на Умарбаев, Бусато лови

63'
  • Жълт картон за Пламен Гълъбов

57'
  • Шут на Умарбаев от границата на наказателното поле, топката се отклони от бранител на гостите

56'
  • Корнер за ЦСКА. Кери центрира, Езе изчисти с глава напред

54'
  • Корнер за Локомотив Пловдив, след изпълнението не се стигна до опасност пред Бусато

52'
  • Евандро стреля, Луков спаси, Соу отново е на голова позиция, отново вратарят се справи

49'
  • Смяна в ЦСКА. Излиза Отабор, влиза Евандро

46'
  • Смяна в ЦСКА. Уот излиза, влиза Тиаго

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Шут на Георги Илиев отдалеч, Бусато спаси, Карагарен притича и стреля, но вратарят на гостите се справи феноменално

44'
  • Али Соу беше изведен на голова позиция, но Луков го отказа

41'
  • Пряк свободен удар за Локомотив. Занев наруши правилата срещу Ожболт. Топката е доста встрани от вратата на Бусато. Георги Илиев центрира в наказателното поле, но след изстрела на Умарбаев гостите се справиха със ситуацията

40'
  • Жълт картон за Томашевич

37'
  • Нов удар към Бусато, топката прелетя над вратата

35'
  • Ожболт с отличен далечен удар, след като Отабор сбърка, Бусато този път беше на ниво

34'
  • Плътен удар на Умарбаев, вратарят на ЦСКА се справи

28'
  • Занев опита да реализира попадение за ЦСКА, топката мина много близо до страничната греда на Луков

20'
  • Гол за Локомотив Пловдив. Томашевич матира с отличен удар Бусато, и Локо е напред.

16'
  • Ожболт на голова позиция, бранител се намеси добре и не позволи на нападателя на Локо Пд да стреля

15'
  • Али Соу излезе на чиста голова позиция, но топката след удара му, мина встрани от вратата

14'
  • Пряк свободен удар за Локомотив на отлична позиция през наказателното поле, Георги Илиев стреля, топката мина над вратата.