• Край на мача!

90+7'
  • Малембана заменя Парвиз Умарбаев.

87'
  • ГООООЛ за Локомотив! Димитър Илиев бележи втория си гол в мача. След ново центриране от фал отляво, Гомис успя да върне топката с глава към Димитър Илиев, който с лекота я насочи в опразнения ъгъл на вратата за 2:0.

84'
  • Карагарен е заменен от НИколаев.

84'
  • ГООООЛ на Димитър Илиев! Нападателят на Локомотив е точен от бялата точка за 1:0.

77'
  • След центрирането на Умарбаев от свободния удар, Бисмарк Чарлс събори на земята Лукас Масоеро, а реферът не реагира по никакъв начин, въпреки претенциите на домакините за наказателен удар. В крайна сметка обаче, положението бе прегледано с ВАР, а след това реферът Георги Димитров промени мнението си и посочи бялата точка. Футболистът на ЦСКА получи и жълт картон.

74'
  • Свободен удар за Локомотив в близост до наказателното поле на ЦСКА. Добра възмонжост за центриране.

73'
  • Удар на Бирсент Карагарен от дистанция, който обаче не затруднява Димитър Евтимов.

69'
  • Турицов получава жълт картон за нарушение срещу Цветанов.

68'
  • Опит на Георги Йомов да прехвърли Илко Пиргов от далечна дистанция, но футболистът на гостите не намира целта и топката излиза в аут.

66'
  • Джером Синклеър заменя Енрике Рафаел.

63'
  • Турицов заменя Брадли Мазику.

63'
  • Бисмарк Чарлс заменя Кайседо за ЦСКА.

63'
  • Отлично центриране на Йомов отдясно, но Диниш Алмейда, чисти в корнер.

62'
  • Много добра атака на Локомотив, която завършва с много остро подаване на Момчил Цветанов към Георги Минчев, но нападателят не успява да засече топката от непосредствана близост.

54'
  • Ъглов удар за ЦСКА.

51'
  • Шанс за Локомотив! Георги Минчев излиза на стрелкова позиция, но въпреки че ударът му преминава под плонжа на Евтимов, Тибо Вион успява да спре топката и да предотврати попадение.

48'
  • Начало на второто полувреме.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Лукас Масоеро получава жълт картон за фал срещу Мено Кох в центъра на терена.

39'
  • Много добра намеса на Димитър Евтимов, който напуска наказателното си поле, за да спре пас към Момчил Цветанов отляво. В крайна сметка домакините стигат само до тъч.

30'
  • Великолепен шанс за ЦСКА. Жорди Кайседо бе изведен зад отбраната на локомотив и стреля силно по диагонала, но топката преминава на сантиметри от страничния стълб. Телевизионните повторения обаче показаха, че нападателят на "червените" е бил в положение на засада, която обаче не бе маркирана.

28'
  • Страхотно центриране на Георги Йомов отдясно към Жорди Кайседо, но Илко Пиргов внимава и успява да пресече и да улови топката.

26'
  • Далечен шут на Тибо Вион, топката минава над вратата.

19'
  • Страхотен шанс за Локомотив! Кристиан Илич изведе зад отбраната на гостите Георги Минчев, който стреля без никаква подготовка. Димитър Евтимов обаче внимаваше и изби в корнер.