1 : 2

• 61’ Лукас Салинас
  • 79’ (д) Тиаго Родригес
  • 90+6’ Али Соу
  • Край на мача, ЦСКА постигна ключов успех насред Пловдив и почти със сигурност е в Европа!

90+9'
  • ГОЛ за ЦСКА, "червените" ще спечелят! Ахмед Ахмедов успя да гърдира отлично дълго подаване към себе си, да се обърне и да намери с чудфесен извеждащ пас движението на Али Соу, който не сбърка само срещу Мартин Луков за 2:1.

90+6'
  • Четири минути добавено време на мача.

89'
  • Домакините си помислиха, че са повели с 2:1, но флагът на страничния съдия секна надеждите им. НА повторенията обаче се вижда, че Доминик Малонга не беше зад гърба на последния в отбраната на ЦСКА.

87'
  • Смяна за Бруно Акрапович. Валентино Пулиезе заменя Даниел Димитров.

86'
  • Ъглов удар пред вратата на ЦСКА, след който обаче не се стигна до ситуация пред Густаво Бусато.

85'
  • Смяна в състава на гостите. Едвин Джеси заменя Енрике Рафаел.

83'
  • Изравнителен гол за ЦСКА! Кристиян Малинов получи топката в наказателното поле след центриране, успя да се завърти и беше повален от бранител на Локомотив Пловдив. Съдията логично отсъди 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Тиаго Родригес, който показа хладнокръвие, за да направи резултата 1:1.

80'
  • Серия ъглови удари пред вратата на Густаво Бусато, които обаче не доведоха до нищо интересно.

76'
  • Жълт картон за Акинсола Акиниеми.

69'
  • Шанс за изравнителен гол! След изчистено центриране от бранителите на Локо, топката попадна в краката на Кристиян Малинов, чийто удар обаче профуча съвсем малко над горната греда на Луков.

64'
  • ГОЛ за Локомотив Пд! Нова порция висока преса на състава на Бруно Акрапович доведе до ужасяваща грешка на Петър Занев, който се опита да върне към Бусато. Пасът беше пресечен от Лукас Салинас, който не прости на гостуващия тим за 1:0.

61'
  • Евандро получи шанс да стреля от границата на наказателното поле, но шутът му беше блокиран от Акинсола Акиниеми.

57'
  • Тиаго получи шанс да обстрелва вратата на Мартин Луков от около 20 метра, но слабият му удар не уцели очартанията на вратата.

55'
  • ЦСКА отново започва втората част като по-активния тим. След хубав пас към Тиаго в наказателното поле той опита нещо много трудно, стреляйки с второто си докосване от много малък ъгъл. Топката излиза в аут и не затрудни Мартин Луков.

49'
  • Начало на втората част!

45+2'
  • Край на първата част! Двата тима се оттеглят при 0:0

45+2'
  • Шанс за Малинов! След многоходова атака след изпълнението на ъглов удар Бардли Мазику успя да пласира хубав пас към границата на наказателното поле, където Кристиян Малинов стреля напълно сам, но ударът му мина над вратата на Луков.

45+1'
  • Нов жълт картон в мача - Николай Николаев го получава след фал срещу Енрике Рафаел.

40'
  • Първи жълт картон и за играч на домакините - Валентино Пулиезе го получава.

37'
  • Лукас Салинас опита късмета си от пряк свободен удар от 20 метра, но топката мина встрани от вратата на Бусато.

35'
  • Първи жълт картон в срещата и той отива на сметката на Жеферсон от състава на Стамен Белчев.

34'
  • Лек натискат от "смърфовете" в последните минути, но без сериозни положения пред вратата на Бусато.

33'
  • Шанс за домакините! След чудесен индивидуален пробив на Лукас Салинас, започнал още от собствената половина на терена, аржентинецът стигна до границата на наказателното поле и тества рефлексите на Густаво Бусато, който изби в корнер.

28'
  • "Червените" бяха близо до опасност пред вратата на Локомотив Пд, след като Жеферсон центрира успоредно на гол линията на вратата на домакините, но Евандро и Али Соу се разминаха на косъм в важно докосване.

25'
  • Греда за гостите! Топката стигна до краката на Тиаго на границата на наказателното поле, при което той не се поколеба да стреля от воле, но кълбото срещна горната греда на вратата на Мартин Луков. Тя рикошира в гърба на стража, но така и не успя да премине гол линията на вратата "смърфовете".

20'
  • Момчетата на Стамен Белчев продължават да изпитват сериозни трудности при изнасянето на топката във финалната третина на съперника.

18'
  • Лукас Салинас опита късмета си от над 20 метра, но ударът му премина встрани от вратата на Густаво Бусато.

11'
  • Темпото в срещата спадна през последните 5 минути, след като ЦСКА започна да изпитва доста по-сериозни проблеми при изнасянето на топката.

10'
  • Гостите започват активно и достигат до втори корнер след индивидуален рейт и блокиран удар на Евандро. След него обаче не се стигна до нищо интересно.

4'
  • Първи удар в мача, след като Али Соу се измъкна и успя да стреля от около 20 метра, право в ръцете на Мартин Луков.