• 5’ Лукас Масоеро
  • 15’ (а.г.) Момчил Цветанов
  • Край на мача! Резултат 1:1!

90+4'
  • Димитър Илиев пък напусна, а на негово място влезе Кенан Муслимович в състава на Локомотив.

90+2'
  • Михаил Минков замени Марио Топузов в тима на ЦСКА 1948.

90+1'
  • Три минути е добавеното време на срещата!

90+1'
  • Отново Алмейда игра с глава в наказателното поле след центриране от корнер на Цветанов, но слабо и Наумов улови.

86'
  • Карагарен центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, а Диниш Алмейда стреля с глава, но над вратата.

85'
  • Ангел Бастунов също бе предупреден официално.

80'
  • Димитър Илиев опита удар в наказателното поле, но без да затрудни вратаря Наумов.

78'
  • Андон Гущеров пък замени Даниел Младенов в състава на гостите.

75'
  • Втора промяна за „смърфовете“. Парвис Умарбаев е заменен от Кристиан Гомис.

73'
  • Първа промяна и за домакините. Кристиан Илич смени Лукас Салинас.

70'
  • Първа промяна в двубоя. Ангел Бастунов замени контузилия се Георги Русев в състава на „червените“.

66'
  • Опасно центриране отляво на Момчил Цветанов, но малко не достигна на Георги Минчев да засече.

65'
  • Домакините създаваха ситуация след ситуация! Митко Илиев опита да изведе Минчев сам срещу вратаря, но след рикошет топката попадна в Лукас Салинас, който се озова очи в очи с Наумов. Бразилецът нанесе удар, който обаче бе спасен от стража на гостите с тяло.

57'
  • Жълт картон за Даниел Младенов за нарушение срещу Димитър Илиев.

55'
  • Още един шанс за Локомотив! Бирсент Карагарен центрира в наказателното поле, а Минчев засече топката, но Наумов успя да се намеси блестящо.

54'
  • Голям шанс и за домакините! Георги Минчев бе изведен чудесно на скорост в половината на гостите, но си затвори ъгъла за стрелба и потърси подаване за Илиев, но Георги Русев се върна и пресече подаването.

52'
  • Далечен изстрел на Георги Русев прелетя в аут.

50'
  • Шанс за гостите! Марио Топузов изпревари Милош Петрович отдясно в наказателното поле на Локомотив и подаде за Галин Иванов, който стреля моментално и силно, но топката прелетя малко в аут.

48'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 1:1!

45+2'
  • След добра атака на домакините Димитър Илиев получи отдясно и комбинира с Карагарен пред наказателното поле, като нападателят опита опасен удар, който обаче бе блокиран от Галин Иванов.

41'
  • ЦСКА 1948 получи право да изпълни пряк свободен удар от около 25 метра. Галин Иванов стреля, но над вратата на Мартин Луков.

40'
  • Първи жълт картон за играч на Локомотив. Получи го Милош Петрович.

39'
  • Даниел Младенов центрира отдясно, а Мартин Камбуров не успя да играе с топката. Тя стигна до Георги Русев, който стреля от движение извън наказателното поле, но доста неточно.

38'
  • Втори жълт картон за играч на гостите. Получи го Марио Топузов за нарушение срещу Милош Петрович в средата на терена.

33'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Венцислав Василев.

28'
  • Нов удар на Карагарен, този път над вратата.

25'
  • Секунди след това гостите имаха претенции за дузпа, които обаче не бяха уважени от главният съдия Георги Давидов. Неразбирателство между играчите на Локомотив и стража Мартин Луков доведе до ситуация, при която Марио Топузов отне топката пред погледа на Милош Петрович, а бранителят задържа своя опонент. Сигнал не последва, а щабът на ЦСКА 1948 имаше сериозни претенции срещу отсъждането.

23'
  • Опасна атака на ЦСКА 1948, при която Георги Русев проби през центъра и реши да комбинира наляво с Галин Иванов, който влезе в наказателното поле и стреля силно, но над вратата.

23'
  • Удар на Бирсент Карарагарен, който обаче бе уловен от Наумов.

20'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Момчил Цветанов вкара топката в собствената си мрежа! Топката бе центрирана отляво в наказателното поле на Локомотив, където Масоеро отклони с  глава, а Момчил Цветанов опита да изчисти, но прати топката в собствената си врата.

15'
  • В следващите минути ЦСКА 1948 опита да тръгне по-смело в преди позиции, като изпълни две статични положения, които обаче не донесоха очаквания резултат.

12'
  • ГОООЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Лукас Масоеро реализира! Парвиз Умарбаев и Лукас Салинас разиграха късо след изпълнение на корнер, а таджикистанецът центрира в наказателното поле, където на първа греда Лукас Масоеро се извиси и с глава отбеляза във вратата на Даниел Наумов.

5'
  • Още в началните секунди домакините опитаха атака отляво, при която Момчил Цветанов центрира в наказателното поле, но Димитър Пиргов изби в корнер. След неговото изпълнение не последва нищо по-опасно.