FT

1 : 1

• 3’ (д) Димитър Илиев
  • 90+9’ Александър Колев
  • Край на мача! Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948 не се победиха и завършиха наравно при резултат 1:1.

90+12'
  • ГОООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Александър Колев изравни от дузпа! „Червените“ получиха дузпа за игра с ръка на Паскалев. Ръката на защитника беше в неестествена позиция и след намесата на ВАР бе отсъден 11-метров наказателен удар. Колев превърна дузпата в гол, но той се оказа недостатъчен за „червените“ да вземат седмото място.

90+9'
  • Удар! Галин Иванов стреля от дистанция, но покрай вратата.

90+2'
  • Пет минути добавено време на мача

90+1'
  • Жълтия цвят видя и Александър Колев от тима на гостите.

89'
  • Жълт картон за Илко Пиргов от Локомотив.

89'
  • Официално предупреждение и за Йосип Томашевич за домакините.

86'
  • Жълт картон и за Бирсент Карагарен от Локо Пловдив.

86'
  • Удар! Галин Иванов центрира отляво в наказателното поле, а Мартин Тошев засече с глава, но неточно в аут.

84'
  • Жълт картон за Александър Александров от състава на гостите.

81'
  • Чудесна възможност за гостите! „Червените“ организираха бърза контраатака, при която Александър Александров комбинира с Емил Мартинов вдясно, а той центрира в наказателното поле около точката за дузпа, където Галин Иванов връхлиташе на скорост и стреля, но в последния момент Карагарен се хвърли пред него и блокира удара в корнер.

73'
  • Удар! Карагарен пробва удар от дъгата пред наказателното поле, но доста слабо и неточно.

66'
  • Александър Василев бе заменен от Ивайло Димитров в състава на „смърфовете“.

64'
  • Жълт картон за Реян Даскалов от ЦСКА 1948.

60'
  • ОТМЕНИХА ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Появилият се от резервната скамейка Христо Иванов получи от Димитър Илиев, влезе в наказателното поле и центрира по земя към втора греда, където Милош Петрович прати топката във вратата. Попадението беше прегледано със системата ВАР и бе правилно отменен заради засада на Иванов в момента на подаването към него от Илиев.

52'
  • Още една промяна за гостите – Лазар Марин замени Ангел Лясков.

46'
  • Смяна и в състава на ЦСКА 1948 – Мартин Тошев влезе на мястото на Марио Топузов.

46'
  • Промяна на почивката за домакините – Христо Иванов смени Петър Витанов.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Нов удар! Салинас центрира от нов корнер в наказателното поле, а там Мартин Паскалев нанесе изстрел с глава, но Наумов се отчете само с рутинна намеса.

45+3'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • Първи жълт картон за играч на ЦСКА 1948. Получи го Венцислав Василев за нарушение срещу Карагарен.

45+1'
  • Две минути добавено време на първата част

45+1'
  • Шанс за домакините! Бидунга засече с глава центриране от ъглов удар, но отново слабо и в ръцете на стража Наумов.

44'
  • Удар! Русев и Лясков комбинираха добре отляво, а последният центрира в наказателното поле, където на далечната греда Алекс Колев стреля с глава, но твърде слабо и в ръцете на Пиргов.

41'
  • Втори жълт картон за играч на Локомотив – той е за Райън Бидунга.

39'
  • Страхотна възможност за ЦСКА 1948! Георги Русев бе намерен вляво и центрира в наказателното поле, където Александър Колев не успя да стреля, но комбинира с Галин Иванов, който стреля, но бе блокиран. Кълбото обаче отново попадна в Колев, но Илко Пиргов бързо скъси дистанцията и парира удара на нападателя на гостите.

24'
  • Първо официално предупреждение в мача. Получи го Александър Василев от Локомотив.

23'
  • Шанс за Локомотив! Лукас Салинас направи прекрасен индивидуален пробив отляво, справи с Галин Иванов и продължи към наказателното поле, влезе в него и стреля към вратата, но Наумов бе заел добра позиция и отрази в ъглов удар.

14'
  • „Червените“ отговориха с изстрел на Георги Русев, който обаче беше блокиран от играч на „смърфовете“ в корнер.

13'
  • Удар! Кристиан Гомис опита изстрел пред дъгата на наказателното поле ниско по терена, но право в ръцете на Наумов.

8'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Димитър Илиев откри резултата от дузпа! Наказателният удар обаче беше отсъден още преди да е изтекла и първата минута от двубоя. До него се стигна, след като Бирсент Карагарен получи отдясно и за капитана Димитър Илиев, който опита да центрира в наказателното поле, където Ангел Лясков игра с ръка и главният съдия Георги Гинчев посочи бялата точка. Митко Илиев се зае с изпълнението и прати вратаря Даниел Наумов в обратния ъгъл за 1:0.