• 39’ Мехди Бурабия
  • 90+3’ (д) Мехди Бурабия
  • Край на мача.

90+4'
  • Бурабия реализира дузпа отсъдена за нарушение на Илиян Йорданов в наказателното поле на Локомотив срещу Еуженио.

90+3'
  • Курьор пропусна да реши всичко в мача, след като се впусна в атака, но вратарят Ел Каруби спаси.

90+2'
  • 3 минути добавено време на двубоя.

90'
  • В последните минути играта се води предимно в центъра на терена, а Черно море опитва да запази крехката си преднина.

• Паланков не успя да намери съотборник в наказателното поле на Локомотив Пловдив и атаката на Черно море се провали.

80'
  • Корнер за Черно море, след изпълнението му топката е изчистена от бранителите на домакините.

78'
  • Стефан Станчев получава втори жълт картон. Този път играчът на Черно море атакува бурно Карагарен и беше изгонен от съдията.

76'
  • Последна смяна в състава на Черно море. На мястото на Даниел Георгиев влиза Живко Петков.

75'
  • Зад топката застана Камбуров, топката се отклони в стената, но в крайна сметка топката се оказа в ръцете на Китанов.

72'
  • Жълт картон за Стефан Станчев, който фаулира Тунчев на границата на наказателното поле.

71'
  • Ванчо Траянов изпълни пряк свободен удар, пращайки топката меко на фланга, но атаката на Локомотив се провали.

71'
  • Карагарен стреля безопасно в ръцете на Китанов. Шутът на футболиста на Локо нямаше достатъчно сила.

67'
  • Илиян Йорданов пропусна да изравни резултата.

64'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Райков влиза Еуженио.

63'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Марк Клок влезе Стенио

63'
  • Последна смяна в състава на Локомотив Пловдив. На мястото на Кики влиза Карагарен.

60'
  • Гол за Локомотив! Зоран Балдовалиев намали резултата с перфектен удар в левия ъгъл на вратата на Китанов.

57'
  • Михаил Венков получи жълт картон за нарушение.

57'
  • Камбуров центрира в наказателното поле, но Йорданов не успя да играе успешно с топката и да я насочи във вратата, след като Станчев беше на мястото си.

52'
  • Камбуров стреля от пряк свободен удар, но топката намери стената, топката се върна в Стамов, но и той не сполучи.

49'
  • Жълт картон за Жиньо

48'
  • Стартира и второто полувреме на двубоя в Пловдив.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Райков изпълни пряк свободен удар, но атаката на гостите не успя да намери добър завършек.

45+2'
  • 3 минути ще е добавеното време на първото полувреме.

44'
  • Нов гол за Черно море! Стефан Станчев центрира отдясно и Бурабия направи резултата 2:0 за Черно море с удар от около 10-ина метра.

39'
  • Дани Кики от няколко метра не успя да уцели вратата на Китанов.

35'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. Дишлиев излиза, влиза Георги Вълчев.

31'
  • Дани Кики също получава жълт картон.

29'
  • Жълт картон за Траян Траянов.

29'
  • Дани Кики пропусна да изравни резултата, но спечели корнер.

26'
  • Паланков изчисти кълбото в корнер, след центриране от пряк свободен удар в полза на Локомотив Пловдив. След изпълнението му не последва опасност за Китанов.

23'
  • Принудителна смяна в състава на Локомотив Пловдив. На мястото на Ласиман влиза Балдовалиев.

20'
  • Ванчо Траянов отправи точен удар към вратата на Китанов, но отново стражът на Черно море се справи със ситуацията.

15'
  • Ласиман е в положение на засада

13'
  • Дани Кики опита да отвърне на удара, стреля добре, но Китанов беше на мястото си.

9'
  • Гол! Дани Георгиев намери добре Курьор, който матира Ел Каруби и откри резултата.

7'
  • Дани Кики извърши нарушение в атака.

7'
  • Илиян Йорданов стреля опасно към вратата на Китанов, но стражът на Морето се справи.

4'
  • Опит за опасна атака на Локомотив, след като Камбуров прати топката в наказателното поле на Черно море, но там пасът не намери Велев.