• Втори жълт и червен картон за Игор Банович за опасна игра. Локо Пд остана с 10 души.

• Хубав изстрел на Васил Панайотов, Луков успя да избие в корнер.

• Симеон Райков смени Карагарен в Локо Пд.

77'
  • Георги Илиев смени Дани Кики в Черно море.

71'
  • Страхотен шут по земя на Банович, но през купа от тела Макенджиев спаси опасния удар.

67'
  • След почивката Черно море не допуска Локо Пд близо до вратата си, държи двата гола аванс.

58'
  • Димитър Илиев бе сменен от Анте Аралица в Локо Пд.

57'
  • Жълт картон за Елитон.

56'
  • Елитон смени Умарбаев в тима на Локомотив.

51'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - ЧЕРНО МОРЕ ВОДИ С 2:0 НА ЛОКО В ПЛОВДИВ.

45+3'
  • Фенуш обстрелва от фаул вратата на Локо Пд, Луков се намеси, за да избие от ъгъла.

45+1'
  • Жълт картон за Игор Банович.

45'
  • Умарбаев след разбъркване отправи топката сред гората от крака в наказателното поле на гостите. От голлинията спаси Илиас Хасани.

44'
  • Патрик Андраде бе изнесен на носилка с контузия, сменен от Васил Панайотов в тима на Черно море.

39'
  • Стивън Езе получи жълт картон.

38'
  • Лошо се сблъскаха във въздуха Мирослав Енчев от Черно море и Абделхаким Буна от Локо Пд след като удариха главите си.

33'
  • Жълт картон за Кононго от Черно море.

30'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:2. След ъгловия удар топката не бе изчистена добре от домакините, тя попадна у Радослав Василев и той я изпрати с крак във вратата на Локомотив.

29'
  • Опасен изстрел след рикошет на Кононго, вратарят на Локо Пд Луков успя да извади топката и да я прати в корнер.

28'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:1. С удар от около 30 метра Патрик Андраде порази вратата на Локо Пд.

24'
  • Нова греда след удар на футболист на Локомотив. Този път след шут на Буна топката се отби в напречната греда.

20'
  • Гредата спаси Макенджиев и вратата на Черно море след удар от въздуха на Филип Михалевич.

15'
  • Много добър удар от Димитър Илиев от ъгъла на наказателното поле на Черно море, топката за малко не успя да намери вратата на гостите.