• Три минути добавено време.

90+1'
  • Мартин Дичев получава жълт картон.

84'
  • Хубава атака за Черно море, която завършва с на Зе Гомеш, който обаче е блокиран по отличен начин от страна на Мартин Паскалев.

83'
  • Груба проява на Виктор Попов срещу Парвиз Умарбаев. Реферът обаче остава безмълвен, което води до сериозна реакция от страна на треньорскя щаб на домакините, които искат жълт картон за футболиста на Черно море. Попов вече има жълт картон.

72'
  • Жозе Гомеш заменя Велислав Василев.

71'
  • Родриго Вилела заменя Васил Панайотов.

71'
  • Сердюк получава отляво, навлиза мощно в наказателното поле и стгреля силно, но Дюлгеров спасява. Последва добавка на Виктор Попов, но топката е блокирана и излиза в ъглов удар.

66'
  • Леандро Андраде пробива много добре отляво и центрира в пеналта, където Велислав Василев стреля с глава, но без успех.

58'
  • Свободен удар за Локо Пд. Карагарен центрира много добре пред вратата на гостите, Пабло Гарсия чисти в корнер.

53'
  • Жълт картон за Виктор ПОпов от Черно море.

52'
  • Жълт картон за Йосип Томашевич за грубо нарушение в центъра на терена.

48'
  • Томашевич заменя Николаев за Локомотив Пд.

46'
  • Начало на втората част.

45+4'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Мартин Паскалев също обстрелва вратата на гостите.Умарбаев центрира отляво, Паскалев намери много добре топката с глава, но Дюлгеров отново бе на мястото си и спасява.

45+3'
  • Прекрасна възможност! Бирсент Карагарен стреля към вратата на Черно море, Иван Дюлгеров плонжира и спасява с дясната ръка.

45+1'
  • Жълт картон за Даниел Димов за нарушение срещу Димитър Илиев.

45'
  • ГОООЛ! Димитър Илиев е безгрешен от единайсетте метра и възстановява статуквото.

37'
  • Дузпа за Локомотив Пловдив! След атака отляво, топката бе центрирана в наказателнтоо поле, къде след съприкосновение между Живко Атанасов и Салинас, футболистът на домакините падна на терена, а Георги Давидов посочи бялата точка. Ситуацията също бе прегледана с ВАР, а решението на рефера отново потвърдено.

35'
  • Изстрел на Димитър Илиев по диагонала, но след рикошет в бранител, топката не затруднява Иван Дюлгеров.

30'
  • Жълт картон за Евгений Сердюк за нарушение срещу Гомис.

26'
  • Страхотен шанс за Локо Пд! Умарбаев получи отляво и моментално центрира в наказателното поле, където Минчев засече, но не намери вратата.

15'
  • ГОООЛ за Черно море! Пабло Гарсия е точен от бялата точка, въпреки че Илко Пиргов успя да докосне топката.

12'
  • Жълт картон за провинилия се Гомис.

11'
  • Дузпа за Черно море! Евгений Сердюк бе изведен зад отбраната на домакините и напредна, преди да бъде изблъскан от Кристиан Гомис точно на линията на наказателното поле. Ситуацията бе дълго преглеждана с ВАР, но в крайна сметка решенеито на Георги Давидов бе потвърдено, а футболистът на Локо Пд получи жълт картон.

9'
  • Изстрел на Пабло Гарсия, топката попада в обятията на Илко Пиргов.

8'
  • Нов фал за домакините в близост до наказателното поле на гостите, но центрирането отляво е крайно неточно.

7'
  • Андраде намира Панайотов в наказателното поле, който стреля от близко разстояние, но Пиргов успява да блокира удара му.

4'
  • Красив изстрел на Васил Панайотов от въздуха, но топката също не попада в целта.

3'
  • Първи удар в мача. Парвиз Умарбаев пробва късмета си с изстрел от пряк свободен удар, но праща топката покрай вратата.