3 : 0

• 28’ Георги Илиев
  • 39’ Бирсент Карагарен
  • 85’ Ален Ожболт
  • Край на срещата! Локомотив Пловдив постига безапелационна победа с 3:0 срещу Берое, за да се намести в топ 3!

90+4'
  • Последна смяна за Берое. Петко Цанков влиза на мястото на Вандерсон.

90'
  • Последна смяна за Локо. Мочмеил Цветанов заменя Бирсент Карагарен.

89'
  • Трети гол за Локомотив! Страхотна контраатака за пореден път от страна на Локомотив Пловдив, при която Ален Ожболт беше изведен чудесно зад гърба на защитата на Берое, за да направи резултата 3:0 в полза на състава на Бруно Акрапович.

85'
  • Георги Илиев е заменен в своя мач номер 451 в българския елит. На негово място влиза Един Бахтич.

83'
  • Камбуров пробва шут от пряк свободен удар от над 25 метра разстояние, но шутът се отклонява от главата на Стивън Езе и излиза в корнер.

81'
  • Жълт картон за Карлос Охене от състава на Берое.

77'
  • Втора смяна за Берое. Мартин Камбуров влиза на мястото на Ибрахима Конте.

70'
  • Плътен шут от страна на Иван Минчев отдалеч, но в крайна сметка топката минава съвсем близо до дясната греда на Мартин Луков.

69'
  • Първа смяна и в състава на Локомотив Пловдив. Парвиз Умарбаев е заменен от Милош Петрович.

66'
  • Опасен индивидуален пробив на Вандерсон! Бразилецът получи топката на фланга, преодоля един защитник и успя да пласира центриране към точката на дузпата, където обаче Езе внимаваше и изчисти в корнер.

64'
  • Жълт картон и за Парвиз Умарбаев от състава на Локомотив Пловдив.

63'
  • Опасно центриране от страна на Георги Илиев след изпълнение на свободен удар отдясно. Топката рикошира на в малкото наказателно поле и за малко Георги Ангелов да засече топката в собствената си врата.

62'
  • Първи жълт картон в двубоя и той е на сметката на Иван Бандаловски от Берое за фаул при контраатака на Локомотив.

60'
  • Точен удар в сметката на Берое след отличен индивидуален рейт на Иван Бандаловски. Десният бек стреля от голмя дистанция, но ударът попадна право в ръцете на Мартин Луков.

52'
  • Добро начало на втората част за Берое. След центриране на Александър Василев се стигна до разбъркване в наказателното поле на Локомотив, но в крайна сметка не се стигна до реална опасност.

50'
  • Първа смяна в състава на Берое. Иван Минчев заменя Рубен Бригидо.

47'
  • Начало на втората част в Пловдив!

46'
  • Край на първата част! Убедителен аванс за Локомотив Пловдив след голове на Георги Илиев и Бирсент Карагерен.

45+1'
  • Втори гол за Локомотив Пловдив! Чудесна контраатака, която бе започната с подаване от Парвиз Умарбаев, който намери Георги Илиев. Ветеранът задържа топката уверено, за да изчака включването на Бирсент Карагарен. Халфът полувчи топката и завърши уверено за 2:0.

39'
  • Корнер за домакините, след който Стивън Езе за малко да стигне до центрирането, но Георги Ангелов предотврати вероятен втори гол с важна намеса.

37'
  • Гол за Локомотив Пловдив! Грешка на Ибрахима Конте при опита на Берое за излизане от пресата на "смърфовете", топката стигна в краката на Димитър Илиев, който намери Георги Илиев на празна врата, за да бъде открит резултата.

28'
  • Темпото на терена пад драстично в последните няколко минути, като Берое взе контрола върху кълбото.

20'
  • Берое и Зоран Йосипович мислеха, че са открили резултата, но страничния флаг за засада беше вдигнат! Отлично центриране на Александър Василев, за да намери Йосипович в наказателното поле.

14'
  • Първи шут в двубоя и на сметката на състава на Александър Томаш, но безкрайно неточен от страна на Александър Цветков.

11'
  • Напрежение в наказателното поле на домакините, след разбъркване в наказателното поле на тима, дошло след свободен удар, изпълнен от Берое.

10'
  • Греда! Страхотно изпълнение на Георги Илиев от отсъдения пряк свободен удар, но топката се отби в десния страничен стълб на Душан Перниш.

5'
  • Пряк свободен от границата на наказателното поле за Локомотив Пловдив, добър шанс за домакините.