• Смяна в Арда - влиза Димитър Велковски, излиза Тютюков.

• Старт на второто полувреме!

• Край на първото полувреме - 1:0 и два червени картона!

45+12'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН! Тонислав Йорданов също беше изгонен от съдията, след като реагира на провокацията от Али и реферът Драганов изгони нападателя на Арда.

45+11'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН! Ефе Али от Локо Пловдив беше изгонен директно, след като задържа цинично за фланелката Цонев, след което влезе във физически сблъсък с играчи на Арда и реферът изгони бранителя на "смърфовете"

45+11'
  • Жълт картон за Ефе Али.

45+10'
  • Четири добавени минути.

• ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА АРДА! Тимът от Кърджали изравни резултата в добавеното време на първото полувреме. Борислав Цонев пусна превъзходен извеждащ пас в полето на Локо Пловдив към Тонислав Йорданов. Той овладя и се завъртя, след което прати с финес топката във вратата на Кристиан Томов.

След детайлно разглеждане от ВАР реферите те отсъдиха засада при паса на Цонев и попадението беше отменено.

45+3'
  • ШАНС! Борислав Цонев стреля с левия крак от средно разстояние, но Томов отрази

45'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ! Домакините откриха резултата в края на първата част. Локо Пловдив прати тпката в наказателното поле, а Христо Иванов стреля от движение, но Господинов отрази. Той прати топката към Ефе Али, а отбраната на Арда не му противодейства и той с мощен удар преодоля вратаря - 1:0.

41'
  • ШАНС! Оливер Камдем се понесе вдясно и даде пореден успореден пас към Мартин Петков. Той стреля, но вратарят Господинов го блокира.

40'
  • ПРЕТЕНЦИИ! Домакините имаха сериозни претенции и то основателни, че вратарят Анатоли Господинов е играл с ръце извън наказателното си поле. Това се установи при повторенията, на които се видя, че стражът хваща топката извън пределите на полето си, ала реферският състав не реагира с отсъждане.

36'
  • Жълт картон за Хорхе Сегура.

34'
  • Ново спиране за вода.

30'
  • ЩЕНИЯ ЗА ДУЗПА! Домакините имаха претенции за дузпа, след като Николас Пенев и Емил Виячки влязоха в единоборство в полето на Арда, но реферите оставиха играта да продължи.