• Нова възможност за Локомотив! Василев центрира меко в наказателното поле, където Боруков опита ефектно изпълнение с удар над глава, но прати топката над вратата на Луков.

• Официално предупреждение и за Милен Желев от състава на гостите.

69'
  • Нова смяна за Арда. Румен Руменов замени Иван Тилев.

68'
  • Удар! Тонислав Йорданов стреля директно от пряк свободен удар на чудесна позиция пред наказателното поле, но Пиргов беше покрил десния си ъгъл и улови.

67'
  • Първа смяна и за Локомотив - Лукас Салинас заемни Венсан Марсел.

63'
  • Изстрел! Александър Василев стреля по земя отляво до границата на наказателното поле, но в ръцете на Луков.

62'
  • Удар! Христо Иванов направи чудесен рейд в половината на Локомотив, стигна до границата на наказателното поле и стреля, но право в Пиргов.

59'
  • Шанс за домакините! Петър Витанов намери отляво Александър Василев, който пък комбинира с непокрития в наказателното поле Венсан Марсел. Французинът отправи изстрел, но топката срещна тялото на съотборника му Боруков.

58'
  • Втора промяна за Арда – Христо Иванов смени Илия Юруков.

57'
  • Първа смяна в мача. Иван Коконов замени Ел Мами Тетах в тима на Арда.

56'
  • Жълт картов за симулация на Ел Мами Тетах от Арда.

53'
  • Удар! Лъчезар Котев се завъртя добре на границата на наказателното поле отляво и стреля технично към далечния ъгъл, но Пиргов спаси.

51'
  • Възможност за Локомотив! Дълга топка беше пратена зад защитата на Арда отдясно, вратарят Мартин Луков се поколеба дали да излезе и да пресече, а Преслав Боруков успя да стигне до нея да стреля от малък ъгъл, но над вратата.

48'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • Три минути добавено време на първата част

45+1'
  • Удар! Далечен изстрел на Ковачев завърши в ръцете на Пиргов.

39'
  • Втори жълт картон за играч на гостите. Получи го Давид Кики.

36'
  • Каква възможност за Арда! Йорданов даде прекрасен извеждащ пас за Светослав Ковачев, който се измъкна зад изнесената доста напред защита на домакините, след което стреля ниско към далечния ъгъл, но покрай дясната греда на Пиргов.

30'
  • Спорна ситуация! Ел Тетах беше изведен зад защитата на „смърфовете“, а Пиргов излезе пред наказателното си поле и направи шпагат, с който изби топката. Главният съдия обаче спря играта и вдигна директен червен картон за вратаря на Локомотив, което отприщи сериозно гнева на всички в щаба и феновете на домакините. Ситуацията беше разгледана със системата ВАР, която ясно показа, че Пиргов играе с топката и дори не може да бъде отсъдено и нарушение, а червеният картон беше отменен.

25'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Илия Юруков от състава на Арда.

22'
  • Шанс за Локомотив! Александър Василев напредна отляво към наказателното поле, влезе в него и стреля, но над вратата.

21'
  • Нов удар! Поредна грешка на „черно-белите“ доведе до това Тонислав Йорданов да опита да прехвърли Илко Пиргов от сериозна дистанция, но неуспешно.

15'
  • Удар! Ел Мами Тетах получи отляво в наказателното поле и стреля от малък ъгъл, но в аут.

9'
  • Отменен гол за Арда! Домакините сбъркаха при изнасянето на топката, като Котев пресира добре Райън Бидунга и отне. Той напредна, след което изведе Тонислав Йорданов. Нападателят залъга Бидунга и отбеляза във вратата. Попадението обаче прегледано със системата ВАР, която отсъди, че Йорданов е бил в положение на засада при паса на Котев, а голът - отменен.

5'
  • Първи шанс! След изпълнение на ъглов удар за Арда, топката беше центрирана на далечната греда, където играч на гостите свали за Лъчезар Котев, който стреля с глава, но слабо и в ръцете на вратаря Илко Пиргов.