• Край на срещата в Пловдив! Двата отбора не впечатлиха и си стискат ръцете при 0:0.

90+3'
  • Смяна за Акрапович. Момчил Цветанов влиза на мястото на Парвиз Умарбаев.

90+1'
  • 3 минути добавено време на срещата.

90'
  • Момчетата на Стамен Белчев се опитват да натиснат в търсене на победен гол, но за момента не намират пролука през отбраната на домакините.

90'
  • Първа смяна в състава на Локомотив. Анте Аралица влиза на мястото на Ален Ожболт.

83'
  • Втори жълт картон за Стивън Езе! Защитникът извърши грубо нарушение в противниковата третина и логично беше наказан с втори жълт и респективно червен картон за бранителя.

75'
  • Последна смяна в състава на Стамен Белчев. Лукас Уилиан заменя Конър Рандал.

73'
  • Напрежение пред вратата на Арда, след като Зоран Гаич и Иван Караджов не се разбраха и за малко да се стигне до положение. Все пак главният съдия отсъди фаул срещу страца на "смърфовете".

70'
  • Чудесен шанс за гостите! Спас Делев се оказа сам срещу вратаря на Локомотив, но изстрелът му от малък удар, вляво от вратата, беше париран от Мартин Луков.

66'
  • Втора смяна за Арда. Спас Делев заменя Александър Георгиев.

64'
  • Диниш Алмейда отново се извиси най-високо при изпълнение на ъглов удар, но топката беше право в ръцете на Иван Караджов.

63'
  • Жълт картон е показан и на Стивън Езе.

60'
  • Първа смяна в срещата. Иван Коконов заменя Румян Ховсепян.

60'
  • Арда пропилява не лош шанс! Деян Лозев отне топката от краката на Диниш Алмейда, след което намери Александър Георгиев на границата на наказателното поле, който обаче стреля много неточно.

53'
  • Ранен натиск в началото на полувремето. Момчетата на Акрапович изглежда, че искат да вдигнат значително темпото.

52'
  • Хубав шанс за Локо! След изпълнение на корнер на Георги Илиев, топката беше изчистена до границата на наказателното поле, където Бирсент Карагарен отправи мощен шут, който обаче мина над вратата на Караджов.

48'
  • Начало на второто полувреме на стадиона в парка "Лаута"!

46'
  • Край на първата част в Пловдив! Двата отбора се оттеглят при 0:0.

45+1'
  • Деян Лозев стреля от пряк свободен удар на около 20 метра от вратата на Луков, но шутът попадна право в стената.

45'
  • Ален Ожболт се озова на стрелкова позиция от около 25 метра разстояние, но ударът му беше блокиран в ъглов удар. След изпълнението на корнер Милош Петрович се оказа непокрит, но ударът му беше безкрайно неточен.

42'
  • Радослав Василев скочи най-високо след добро центриране на Румян Ховсепян от свободен удар, но изстрелът на нападателя мина доста над вратата на Луков.

36'
  • Втори жълт картон в срещата и той е на сметката на Конър Рандал от гостите.

30'
  • Първи жълт картон в срещата. Той отива на сметката на Александър Георгиев от състава на Арда.

24'
  • Първо сериозно положение в срещата! След центриране на Конър Рандал отляво Радослав Василев отправи удар, който обаче не успя да затрудни много Луков. Стражът беше изблъскан от противников състезател впоследствие, заради което беше отсъдено нарушение.

18'
  • Първи удар в срещата и той е на сметката на домакините. След центриране на Георги Илиев Езе се извиси най-високо, но ударът му беше много слав и едва стигна до ръцете на Иван Караджов.

16'
  • Центриране в наказателното поле на Локомотив след свободен удар за Арда. Езе обаче хладнокръвно гърдира за Мартин Луков.

13'
  • Първи ъглов удар в срещата за гостите. Центрирането обаче беше безкрайно неточно и топката излезе в аут.

5'
  • Равностойни първи минути в Пловдив. Арда очевидно ще остави по-голямата част от притежанието на топката на Локомотив, в търсене на пространствата на контраатака.