• Смяна в състава на Левски. Излиза Юруков, влиза Деян Иванов

71'
  • Жълт картон за Антонио Георгиев за нарушение срещу Здравко Димитров

70'
  • Корнер за Левски. След центрирането Пласид не се намеси добре, но и атаката на домакините не намери добро продължение.

67'
  • Смяна в Царско село. Излиза Сисе, влиза Брахими

63'
  • Стефан Христов опита да намери Салиф Сисе в голова позиция, но последният беше в положение на засада

60'
  • Корнер за Левски, след изпълнението нямаше опасност за вратата на Пласид

56'
  • Корнер за Царско село. След центрирането нямаше опасност за вратата на "сините"

52'
  • Корнер за Левски, Здравко Димитров центрира, отбраната на гостите е на ниво и се справи

50'
  • Корнер за Левски, след центрирането не последва опасност за вратата на Царско село

48'
  • Удар на Спиерингс, блокиран от бранител на Царско село

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Божидар Васев откри резултата за Царско село, след като засече топката във вратата на Михайлов след центриране на Ивайло Марков

45+2'
  • Галчев изпълни пряк свободен удар към вратата на Левски, но нацели право стената изградена от играчите в сини фланелки

45+1'
  • Жълт картон за Даске след грубо нарушение

45'
  • Здравко Димитров центрира от пряк свободен удар, но отбраната на Царско село се справи

43'
  • Принудителна смяна в Левски, излиза Робърта, влиза Мартин Петков

42'
  • Найджъл Робърта се нуждае от лекарска помощ, той не можа да продължи мача и ще трябва да бъде заменен

38'
  • Робърта получи отличен пас в наказателното поле, но Пласид разчете атаката и се намеси добре, за да може топката да излезе в аут

35'
  • Корнер за Левски. След изпълнението отбраната на Царско село се справи

34'
  • Пряк свободен удар за Левски след нарушение срещу Паулиньо. Старокин застана зад топката, но не изпълни добре и отбраната на гостите се справи.

33'
  • Кратко спиране на мача, за да може играчите на двата тима да се охладят с вода предвид топлото време в столицата.

30'
  • Удар на Стефан Христов, но Живко Атанасов застана на пътя на топката и предотврати опасността, а нападателят на Царско село имаше опция да потърси съотборник

24'
  • Центриране на Антонио Георгиев по посока вратата на Михайлов, топката търсеше Ната, но излезе в аут.

23'
  • Пряк свободен удар за Царско село. Галчев е зад топката, която е встрани от наказателното поле на Левски, след центрирането последва фаул срещу Живко Атанасов

19'
  • Шут на Здравко Димитров нацели в тялото Родригес, който трябваше да получи лекарска помощ

14'
  • Паулиньо излезе на голова позиция, но прати топката встрани от вратата на Пласид, разочароващо

12'
  • Корнер за Царско село, след центрирането на Галчев не се получи опасност пред вратата на Михайлов.