• 73’ (д) Борислав Цонев
  • 63’ Андерсон
  • Край на мача! Резултат 1:1!

90+6'
  • Спасяване на Пласид! Топката бе центрирана в наказателното поле, стана суматоха, а Ради Цонев бе най-съобразителен и шутира, като топката се насочи точно под гредата, но стражът на гостите изби в корнер.

90+4'
  • Жълтия цвят видя и вратарят Джони Пласид за бавене на време.

90+2'
  • Жълт картон за Лесли Де Са.

90+1'
  • Пет минути добавено време на втората част!

90+1'
  • Нова смяна за „царете“. Лесли Де Са смени Андерсон Кордейро.

89+1'
  • Официално предупреждение и за Борислав Цонев от Левски.

84'
  • Жълт картон за Иван Бандаловски от Царско село.

84'
  • Марин Петков пък замени Мартин Петков.

83'
  • Двойна смяна за „сините“. Валери Божинов се появи на мястото на Билал Бари.

83'
  • Нова промяна за гостите. Панайотис Лука замени Дилан Мертенс.

81'
  • Жълт картон за капитана на Левски Мартин Райнов.

80'
  • Изстрел! Радослав Цонев шутира от границата на наказателното поле, но неточно.

79'
  • Удар! Стефан Христов получи в  наказателното поле и шутира, но отново Микулич бе на точното място и спаси.

78'
  • Ново страхотно спасяване на Микулич! Иван Бандаловски стреля отблизо в наказателното, но стражът на „сините“ парира по невероятен начин с крак.

76'
  • Спасяване на Микулич! Дилан Мертенс отправи опасен удар в наказателното поле, но хърватският страж спаси в корнер.

75'
  • Удар! Мартин Петков бе оставен сам отляво в наказателното поле и отправи опасен изстрел, но този път Пласид спаси.

74'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Борислав Цонев е точен от бялата точка за 1:1!

73'
  • Дузпа за Левски след нарушение на Пласид срещу Мартин Петков! Първоначално вратарят спаси удара на Боби Цонев, но след това препъна Петков.

72'
  • Смяна в Царско село. Луис Педро замени Христо Попадийн.

69'
  • Жълт картон за Радослав Цонев от Левски.

69'
  • Страхотен шанс за Левски! Борислав Цонев центрира отдясно в наказателното поле, където на далечната греда Михайлович стреля силно от малък ъгъл, но Пласид спаси с крак.

68'
  • Шут на Емануил Манев, но без проблеми за Микулич.

67'
  • ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Андерсон Кордейро отбеляза прекрасно попадение! Бразилският футболист получи топката отдясно пред наказателното поле, нагласи си я добре и с прекрасен удар прати топката неспасяемо в горния десен ъгъл на Микулич.

63'
  • Втората промяна – Радослав Цонев смени Здравко Димитров.

59'
  • Двойна смяна в Левски. Борислав Цонев замени Андриан Краев.

59'
  • Играчите на Левски поискаха съдията да даде втори жълт картон за Попадийн за нарушение срещу Димитров, но арбитърът отказа да изгони играча на гостите.

58'
  • Здравко Димитров падна в наказателното поле на гостите след сблъсък с Попадийн, но арбитърът отново даде знак играта да продължи.

54'
  • Претенции на Стефан Христов за дузпа заради игра с ръка на Живко Атанасов в наказателното му поле, но главният съдия отсъди само корнер. При ситуацията Христов проби отдясно и опита подаване, но топката срещна ръката на падащия Живко Атанасов.

52'
  • Удар! Димитров центрира в наказателното поле от корнер, където Живко Атанасов скочи и стреля с глава, но в ръцете на Пласид, който спаси.

50'
  • В първите три минути „царете“ изпълниха два корнера, след които обаче не последва нищо интересно.

48'
  • Принудителна промяна на почивката. Емануил Манев заменя Димитър Костадинов, който извади рамото си в края на първата част.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме! Резултат 0:0!

45+4'
  • Три минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Жълт картон за Андерсон Кордейро от тима на гостите.

43'
  • Греда и за Левски! Димитров проби отляво и видя непокрития Андриан Краев, който нанесе мощен удар от границата на наказателното поле, но топката се отби от напречната греда на вратата на Пласид.

41'
  • Удар! Здравко Димитров получи отляво в наказателното и нанесе изстрел, но прекалено високо.

37'
  • Точен удар на Димитър Костадинов, но без проблеми за Микулич.

35'
  • Шанс за Левски! Галчев центрира от левия фланг в наказателното поле, където Билал Бари се измъкна от защитата на гостите и нанесе удар с  глава, но от няколко метра прати топката над вратата.

34'
  • Жълт картон за Балтанов заради претенции към съдията за извършеното нарушение за него.

32'
  • Лъчезар Балтанов ще получи медицинска помощ, след като беше неволно ударен от Здравко Димитров. По лицето на Балтанов потече и кръв.

32'
  • Удар! Неточен изстрел от Димитър Костадинов от дистанция.

31'
  • Греда за Царско село! Стефан Христов поучи отдясно от Димитър Костадинов, преодоля Мартин Райнов и Патрик-Габриел Галчев, а след това стреля с левия към далечния ъгъл на Звонимир Микулич, но топката се отби от напречната греда!

24'
  • Разочароващ изстрел на Андерсон Кордейро пред наказателното поле на "сините".

20'
  • Удар! Топката бе центрирана отляво в наказателното поле от Здравко Димитров, където Драган Михайлович я овладя, справи се с Лъчезар Балтанов и шутира, но Джони Пласид спаси.

13'
  • Първо официално предупреждение и за играч на Левски. Получи го Драган Михайлович.

11'
  • Първи жълт картон в двубоя. Той е за Христо Попадийн от Царско село.

7'
  • Първи ъглов удар в двубоя. Той е на сметката на домакините. Топката бе изчистена, а след това Патрик-Габриел Галчев шутира от дистанция, но неточно.