• 87’ Филип Кръстев
  • 90+3’ Марин Петков
  • Край на мача! Победа за Левски с 5:0 над Спартак Варна!

90+5'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Марин Петков също се разписа! „Сините“ развиха скоростна контраатака, при която именно Петков взе топката от своята половина и пробяга целия десен фланг, след което комбинира с Бари, който влезе в наказателното поле. След това мароканецът върна топката за Петков, който с премерен удар по тревата намери далечния долен ъгъл на вратата на Дичевски, с което бе оформен и крайния резултат.

90+3'
  • Три минути добавено време на мача.

90+1'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Втори гол и за Филип Кръстев! Илиян Стефанов комбинира с Асен Митков отляво, а младокът пусна чудесен пас в наказателното поле за Кръстев, който бе абсолютно сам, пое топката и с прецизен изстрел не остави шансове на Дичевски.

87'
  • Марин Петков замени Роналдо в тима на Левски.

85'
  • Първи жълт картон за домакините – получи го Роналдо.

85'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Бари се разписа отново! Роналдо центрира отлично отдясно в наказателното поле, където Ел Анаби не бе позициониран добре, което позволи на Бари да се вклини между него и Никола Борисов, а нападателят заби втория си гол в мача с глава в долния ляв ъгъл на Дичевски.

83'
  • Втора смяна и за Левски – Патрик-Габриел Галчев отстъпи мястото си на новото попълнение Жереми Петрис, който записва дебют със „синята“ фланелка.

74'
  • Втората смяна – капитанът Янчо Андреев бе заменен от Николай Иванов.

73'
  • Нова двойна промяна за варненци – Генади Луго смени Илкер Будинов.

73'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Билал Бари удвои аванса на „сините“! Патрик-Габриел Галчев центрира перфектно отдясно в наказателното поле, където Бари беше изпуснат, Дичевски увисна при излизането си, а мароканецът този път не сбърка с глава за 2:0.

69'
  • Втората промяна – Даниел Начев се появи на мястото на Божидар Васев.

68'
  • Двойна смяна за „соколите“ – Георги Бабалиев смени Лиандро Мартис.

67'
  • Официално предупреждение и за Сами Ел Анаби от тима на гостите.

66'
  • Голям пропуск за Левски! Роналдо направи чудесен пробив в половината на Спартак, като излъга двама футболисти на гостите, влезе в наказателното поле отдясно и подаде към далечната греда, където обаче оставения сам Бари направи невероятен пропуск, след като не уцели празната врата от 2-3 метра, пращайки топката над вратата.

64'
  • Първа промяна за Спартак. Георги Чукалов замени Виктор Митев.

62'
  • Шанс за Левски! Филип Кръстев центрира от свободен удар в наказателното поле, където Ван дер Каап бе оставен непокрит и стреля силно с глава, но отново Дичевски се прояви, избивайки с една ръка над гредата в корнер.

55'
  • Първи удар за гостите, който бе отправен от Цветан Илиев, но бе и крайно неточен.

50'
  • Смяна на почивката за Левски – Илиян Стефанов замени Андриан Краев.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • Една минута добавено време на първата част.

45+1'
  • Първи жълт картон в мача. Той бе за вратаря на гостите Иван Дичевски заради нарушението при дузпата.

40'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Филип Кръстев бе точен от бялата точка! Дузпата беше отсъдена за нарушение на вратаря Дичевски. При ситуацията Хосе Кордоба даде чудесен извеждащ пас отляво, който беше достигнат от Билал Бари. Нападателят напредна към наказателното поле, където обаче стражът на „соколите“ фаулира мароканецът и главният съдия Валентин Железов отсъди наказателния удар. Зад топката застана Кръстев, който елегантно копна топката в стил „паненка“ и даде аванс на тима си.

40'
  • Поредна възможност за столичани! Кръстев прати мека топка към далечната греда, където Уелтън надскочи Илкер Будинов и стреля опасно с глава, но Дичевски беше покрил близкия си ъгъл и изби в ъглов удар.

37'
  • Нов шанс за домакините! Галчев намери Кръстев пред наказателното поле на гостите, който пое елегантно и комбинира с Миланов в пеналтерията, а той залъга двама играчи на Спартак и стреля силно, но в аут.

34'
  • Удар! Кръстев стреля от сериозна дистанция, но топката попадна право във вратаря на „соколите“.

31'
  • Шанс за Левски! Уелтън проби отляво и опита подаване, като топката рикошира в игра на гостите и попадна в Миланов отляво в наказателното поле който шутира силно с десния крак по тревата, но Дичевски показа чудесен рефлекс и спаси.

21'
  • Първи точен удар! Отправи го Билал Бари, който засече топката, падайки след центриране отдясно, но право в ръцете на Дичевски.

18'
  • Ван дер Каап засече с глава центриране на Кръстев от корнер, но доста встрани покрай вратата.

13'
  • Нов изстрел! Филип Кръстев свали за Георги Миланов пред наказателното поле, а последният шутира, но и неговият мерник бе крайно неточен.

10'
  • Удар от дистанция на Уелтън, но прекалено неточно.

5'
  • Опасност! Филип Кръстев центрира от свободен удар в наказателното пол, където играч на „сините“ отигра топката, но тя излезе в аут.

4'
  • Първи ъглов удар в двубоя, който бе на сметката на домакините. След неговото изпълнение обаче беше свирено нарушение на Килиан ван дер Каап в атака.