• Първа смяна за Левски. Франко Мазурек заменя Мартин Райнов

66'
  • Шанс за Левски! Станислав Иванов излезе сам срещу вратаря Костов, но стреля над напречната греда

66'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! Даниел Генов връща едно попадение за гостите. Резервата Доминик Янков направи хубав рейд през центъра и размени подаване с капитана Валери Домовчийски. Каргас и Тиам не успяха да го спрат и той пусна топката за Даниел Генов, който с хубав диагонален изстрел върна врачани в мача

61'
  • Шанс за трети гол за Левски! Робърта надбяга Васев и остана сам срещу Костов. Вратарят парира изстрела на нападателя, а при опита си за добавка, опитът на Паулиньо беше избит от голлинията от Венцислав Керчев

47'
  • Първа смяна в двубоя. Тя е за гостите. Ангел Лясков излиза, на негово място е появява Доминик Янков

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме на двубоя

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част

45'
  • Страхотен шут от далечна дистанция на Михайлов беше спасен от Милан Миятович и ще последва ъглов удар. При корнера се образува сериозно меле в полето на Левски, но отбраната на домакините си свърши работата.

43'
  • Трети жълт картон за играч на Ботев. В жълто е оцветен Ивайло Михайлов

42'
  • Корнер за Ботев Враца, от който не последва нищо опасно

34'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Разписва се Найджъл Робърта. Паулиньо видя свободно пространство и изведе Робърта между двама защитници на Ботев. Националът на Кюрасао остана очи в очи с Костов и го прониза за 2:0

27'
  • Още един жълт картон за гостите. Санкциониран е Илия Миланов

24'
  • Нашименто стреля от пряк свободен удар, но над вратата

21'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получава го Ангел Лясков от Ботев

20'
  • Шанс за Ботев! Даниел Генов отлично видя намиращия се на далечната греда Георги Вълчев. Той опита веднага да върне топката в опасната зона с едно докосване, но се размина с нея.

18'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Холмар Ейолфсон се разписва с глава след изпълнение на ъглов удар. Исландецът се ориентира най-бързо при центриране от корнер на Филипе Нашименто и с глава прониза Красимир Костов. Вина за попадението може да се причисли и на Валери Домовчийски, който не пазеше достатъчно добре своя персонален опонент.