• 79’ Джавад Ел Джемили
  • 90+1’ Асими Фадига
  • Край на мача - 4:0 за Левски!

90+4'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Алдаир овладя вдясно и видя с успоредно подаване Асими Фадига. Французинът загърби много умело бранител на Ботев Враца и шутира с левия крак край страничната греда на Бариос и колумбиецът нямаше как да се намеси - 4:0.

90+1'
  • Смяна в Ботев - влиза Стефан Велев, излиза Биатумусока.

87'
  • Смяна в Левски - влиза Патрик-Габриел Галчев, излиза Майкон.

85'
  • Смяна в Левски - влиза Преслав Бачев, излиза Колев.

85'
  • Смяна в Ботев - влиза Иван Василев, излиза Генов.

84'
  • Жълт картон за Джавад Ел Джемили

80'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Домакините вкараха трети гол в двубоя. Бубакар Траоре действа лошо и не изчисти топката пред наказателното си поле, което позволи на Джавад Ел-Джемили да му открадне. Халфът на "сините" стреля през човек силно край него и не остави никакви шансове на Бариос - 3:0.

79'
  • Смяна в Ботев - влиза Марко Мажуга, излиза Кондраков.

72'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Мартин Смоленски, излиза Ивайлов.

71'
  • Смяна в Левски - дебют прави Клемент Икенна, излиза Ван дер Каап.

71'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" вкараха втори гол в срещата, а герой беше резервата Асими Фадига. Джавад Ел Джемили се впусна отляво и центрира към Мустафа Сангаре. Той беше надигран във въздуха от Меси Биатумусока и той изби назад, само че намери Асими Фадига, който шутира изключително прецизно и силно и не остави шансове на Бариос - 2:0.

66'
  • ШАНС! Браян Переа задържа вдясно и намери с пас по земя Чавдар Ивайлов. Халфът на Ботев Враца шутира по земя и не затрудни Андреев, който улови.

65'
  • ШАНС! Мустафа Сангаре се включи отлично и можеше да асистира секунди след появата си на терена. Нападателят центрира отляво към Алекс Колев, който стреля с глава, но Бариос направи спасяване.

63'
  • Смяна в Левски - влиза Мустафа Сангаре, излиза Евертон.

62'
  • Смяна в Левски - влиза Асими Фадига, излиза Петков.

61'
  • Жълт картон и за Даниил Кондраков за реакция.

58'
  • Цинична проява на Майкон, който изрита с все сила Кондраков край тъчлинията.

58'
  • Старт на втората част!

• Около 10 хиляди фена по трибуните на "Герена".

• Край на първото полувреме! Левски води на Ботев Враца с 1:0!

45+3'
  • Три добавени минути.

• Левски поиска дузпа, след като Алекс Колев опита пас, а "сините" претендираха, че Мартин Бачев е играл с ръка. След дълго преразглеждане реферите оставиха играта в София да продължи.

44'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" поведоха в самия край на първото полувреме и натискът през тази част се увенча с успеха за тима на Генчев. Евертъон Бала овладя вляво и влезе навътре, след което отправи силен удар към врачанската врата. След рикошет обаче ударът стана неспасяем за Бариос и столичани дръпнаха напред в резултата - 1:0.

41'
  • УДАР! Стефан Цонков блокира удар на Евертон Бала.

40'
  • Много тежък удар от сериозна дистанция от Кристиан Димитров, ала встрани от врачанската врата.

36'
  • ВЪЗМОЖНОСТ! Цунами допусна много лоша грешка, след като тръгна да финтира Даниел Генов пред дъгата на наказателното на Левски. Напападателят отне на бразилския защитник и шутира веднага към вратата на Андреев, ала встрани.

34'
  • ШАНС! Джавад Ел Джемили изведе отлично Алекс Колев зад отбраната на Ботев Враца. Спринът на Колев беше добър и той задмина Мартин Бачев, след което шутира по диагонала, но Федерико Бариос направи страхотно спасяване с левия си крак.

27'
  • Мартин Бачев фаулира цинично Алекс Колев и получи жълт картон от рефера, но страничният съдия вдигна засада на нападателя на Левски и картонът за бранителя на Ботев Враца беше отменен.

23'
  • Жълт картон за Дилян Георгиев, който фаулира грубо Майкон.

17'
  • НЕЗАЧЕТЕН ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Даниел Генов беше изведен вляво и центрира към Браян Переа, а колумбиецът с глава реализира. Проблемът за врачани обаче беше, че при паса към Генов нападателят на отбора беше в засада и попадението не беше зачетено.

11'
  • Безкомпромисен шпагат на Меси Биатумусока срещу Евертон Бала, който можеше да се откъсне сам срещу Бариос.

10'
  • Удар на Даниел Генов беше блокиран от Ван дер Каап.

6'
  • Левски натиска съперника от самото начало на срещата.

4'
  • Преди мача любимецът на "сините" фенове - Уелтън, се появи на "Герена" след трансфера му през зимата в Япония. Той беше награден от мажоритарния собственик на отбора Наско Сираков.

• Старт на мача на "Герена"!

• Добре дошли на Vivacom Arena Georgi Asparuhov, двубоят ще започне след около 5 минути.