• Пропуск на Яблонски, който с глава прати топката на сантиметри от вратата на Костов.

• Центриране на Обертан отдясно, но пасът не намери адресат

12'
  • Корнер за Ботев Враца, след изпълнението му нямаше опасност за Митрев

10'
  • Даниел Генов се впусна в опасна атака за Ботев, но ударът му беше спасен с вещина от Митрев.

10'
  • Обертан пробва с нестандартен удар да затрудни Костов, но вратарят на Ботев Враца улови кълбото

8'
  • Даниел Генов потърси Стоев, но отбраната в синьо се справи

6'
  • На трибуните, за да наблюдават двубоя са собственикът на Левски Спас Русев, вратарят Николай Михайлов, както и Димитър Иванков и Дарко Тасевски.