• Край! Това бе всичко от двубоя на "Герена"!

90+4'
  • Найджъл Робърта атакува вратата на Костов с мощно изпълнение от свободен удар, но стражът изби топката.

90+4'
  • 4 минути добавено време!

90'
  • Валери Божинов направи своя повторен дебют със синята фланелка и замени Андриан Краев.

85'
  • Шанс! Настана тотален хаос в наказателното поле на врачани, но Васил Добрев блокира ударите на "сините" и опази вратата на своя тим от попадение.

82'
  • Петър Атанасов надбяга Алекс Петков и шутира към вратата на "сините", но Николай Михайлов се отчете с добра проява.

79'
  • Даниел Гаджев пък получи жълт картон.

79'
  • А Даниел Генов предаде капитанската лента на Христо Златински и отстъпи мястото си на Том.

78'
  • Нова двойна смяна за Ботев! Педро Лагоа амени Владислав Узунов.

77'
  • Поредният жълт картон в срещата бе за Христо Златински.

76'
  • Петър Атанасов овладя добро подаване и стреля към вратата на Михайлов, но топката премина встрани от лявата греда на "синята" врата.

75'
  • Възможност! Робърта отправи мощен шут към вратата на Красимир Костов, но стражът на врачани успя да реагира.

73'
  • Васил Добрев не остана по-назад и също бе официално предупреден.

71'
  • Андриан Краев също получи жълт картон.

70'
  • Михайлов все пак напусна терена и бе заменен от Даниел Гаджев.

66'
  • Поредна намеса на медицинския екип! Този път Ивайло Михайлов има нужда от помощ, за да продължи игра.

65'
  • Аласан Н'Диайе получи официално предупреждение от Иво Андреев.

64'
  • А Петър Атанасов влезе на мястото на Валери Домовчийски.

61'
  • Двойна смяна в редиците на врачани! Васил Добрев замени контузилия се Илия Миланов.

61'
  • Първото официално предупреждение в срещата отиде на сметката на Тома Даске.

53'
  • Симеон Славчев опита удар с десния крак, но топката прелетя високо над вратата на гостите.

52'
  • Станислав Иванов влезе на мястото на Стивън Петков.

46'
  • Начало на втората част! Битката е подновена!

46'
  • 45+1'
  • Край на първо полувреме!

45+1'
  • Минимално добавено време на първата част!

45'
  • Малшанс! Абсолютно необезпокояван Домовчийски опита мощен удар към вратата на Михайлов и само късметът опази вратата му от гол.

35'
  • Христо Златински отправи нелошо центриране към Валери Домовчийски, но "синята" защита попречи на капитана на врачани да достигне до топката.

34'
  • Илия Миланов преодоля Паулиньо и стреля опасно от границата на наказателното поле, но Михайлов изби топката.

28'
  • С красив удар Стивън Петков изпрати топката в мрежата на Костов, но попадението бе отменено заради засада.

25'
  • Шанс! Стивън Петков се освободи от противниковата защита и стреля с глава от близка дистанция, но Красимир Костов отрази и опази вратата си от попадение.

19'
  • Найджъл Робърта и Паулиньо комбинираха успешно помежду си в наказателното поле, но това не доведе до опасност за гостите.

14'
  • Симеон Славчев замени Борислав Цонев, който не успя да продължи участието си в мача.

10'
  • 8'
  • Тежък сблъсък с участието на Борислав Цонев наложи влизането на медицинския екип.

8'
  • Борислав Цонев извърши грешка при разиграването, от която Даниел Генов се възползва веднага и шутира към вратата на Николай Михайлов. Опитът обаче бе неточен и топката премина покрай вратата на домакините.

1'
  • Начало! Иво Андреев даде старт на двубоя на празния "Георги Аспарухов"!

*Мачът се играе при закрити врата заради мелето, което "сините" фенове спретнаха в последното си гостуване.

• Стадион: Vivacom Arena Georgi Asparuhov
    Рефер: Иво Андреев
    Излъчва: Diema Sport