• 63’ Марин Петков
  • 90’ Билал Бари
  • Край на мача! Победа за Левски с 3:0!

90+5'
  • След изпълнението на ъгловия удар попадение на Георги Миланов беше отменено заради нарушение на полузащитника.

90+4'
  • Нов удар! Миланов стреля от дъгата пред наказателното поле, но Хенгелман изби в корнер.

90+3'
  • Четири минути добавено време на двубоя!

90+1'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Билал Бари оформи класиката! Гьоко Зайков изрита една топка напред в половината на Пирин, където вратарят Хенгелман излезе неразчетено и изби в краката на Бари, който го преодоля и прати кълбото в опразнената врата за 3:0. Това бе и втори гол от два мача за централния нападател

90'
  • Втората промяна – Билал Бари е заменен от Мартин Петков.

89'
  • Нови две промени за „сините“. Ивайло Найденов замени Борислав Цонев.

88'
  • Официално предупреждение и за Радослав Цонев от Левски.

88'
  • Нова възможност за домакините! Бари получи пред наказателното поле и стреля, но покрай вратата.

86'
  • Удар! Иван Горанов центрира отляво в наказателното поле, където съвсем сам бе оставен Марин Петков, който обаче стреля в аут и не успя да завърши своя хеттрик.

84'
  • Шанс за Левски! Ради Цонев получи от Бари, а той, от своя страна, комбинира с брат си Борислав, който видя, че вратарят Хенгелман е излязъл пред своята голлиния и стреля от границата на наказателното поле, но нидерландският страж успя да избие над гредата.

84'
  • Голям пропуск за Левски! Борислав Цонев изведе отлично Димитър Костадинов отляво в наказателното поле, но останал сам срещу вратаря шутира покрай вратата.

82'
  • Жълт картон за Орлин Старокин от Пирин.

80'
  • Първа смяна и в Левски. Здравко Димитров е заменен от Димитър Костадинов.

77'
  • Втора промяна за „орлетата“. Антон Карачанаков замени Мохамед Брахими.

73'
  • Страхотен шанс за Левски! Боби Цонев проби през центъра и изведе отляво в наказателното поле Здравко Димитров, който преодоля вратаря Хенгелман с удара си, но в последния момент Петър Занев подложи крак, а топката се отби от напречната греда.

71'
  • Първи жълт картон и за играч на домакините. Получи го Борислав Цонев.

70'
  • Първа смяна в двубоя и тя е за Пирин. Преслав Йорданов замени Венцислав Бенгюзов.

70'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Марин Петков удвои с втория си гол в мача! След центриране от корнер на Ради Цонев, Станислав Манолев отклони на първа греда с глава назад в опита си да я изчисти, където Петков изпревари Станислав Костов и я прати във вратата на Хенгелман – 2:0.

63'
  • Греда за Пирин! След центриране в наказателното поле Мохамед Брахими свали с глава към непокрития Станислав Костов, който от границите на пеналтерията нанесе мощен удар, който обаче се отби от напречната греда на вратата на Ники Михайлов.

56'
  • Медицинска помощ получи Георги Миланов, който извърши нарушение срещу Венцислав Бенгюзов, но остана да лежи на терена, прививайки се от болка.

55'
  • Първи точен удар за Пирин! Красимир Станоев стреля директно от пряк свободен удар, но право в ръцете на вратаря Николай Михайлов.

49'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първите 45 минути!

45+2'
  • Една минута добавено време на първото полувреме!

45+1'
  • Нов удар! Левски пресираше високо и Боби Цонев успя да открадне топката,  която след това попадна в краката на неговия брат Радослав. Той напредна към наказателното поле и стреля ниско по тревата, но покрай лявата греда на Хангелман.

37'
  • Спасяване на Хенгелман! „Сините“ разиграха отлично, като Борислав Цонев получи от Бари, превзе терен и подаде наляво за Здравко Димитров. Крилото влезе в наказателното поле и стреля към близкия ъгъл, но вратарят на гостите улови.

28'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Марин Петков откри резултата! Миланов изпрати прекрасен извеждащ пас за Петков, който изскочи зад защитата на Пирин, овладя на гърди и падайки успя да нанесе изстрел за 1:0. Първоначално попадението беше отменоно заради засада, но след проверка на ситуацията със системата ВАР, голът бе зачетен.

26'
  • Шанс за Левски! Радослав Цонев центрира от ъглов удар в  наказателното поле, където Билал Бари успя да засече с глава, но топката премина близо до лявата греда на Хангелман.

19'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за Петър Занев от тима на Пирин.

16'
  • Удар! Георги Миланов и Бари комбинираха пред наказателното поле на гостите, а последният завърши атаката с нов шут по тревата, но отново в ръцете на вратаря.

16'
  • В следващите минути Левски се настани по-трайно в половината на Пирин, като изпълниха два поредни корнера, които доведоха до разбърквания пред Хенгелман. Стигна се идо няколко блокирани удара.

• Удар! Първата опасност създадоха домакините, след като Билал Бари получи топката пред наказателното поле и стреля по тревата, но в ръцете на вратаря Ник Хангелман.