1 : 0

• 84’ Мехди Бурабия
  • Край на мача

90+3'
  • Фаул за Славия. Вратарят на Славия Георги Петков отиде в пеналта на Левски, но и той не можа да спомогне в тази ситуация.

90+3'
  • Гол за Левски. Адениджи овладя топката, пусна към Илиан Мицански, който през трима бранители на Славия успя да намери Хеан Деса. Перуанецът центрира, а Мехди Бурабия засече за 1:0.

84'
  • Шанс за Левски. Деса центрира отдясно, но Аниете се размина и не можа да нанесе удар.

83'
  • Джереми Де Ноойер заменен от Мицански.

78'
  • Владимир Семерджиев заменен от Йомов.

77'
  • Страхотно разбъркване в наказателното поле на Славия. Веско Минев проби отляво, Аниете остана да лежи на терена. Топката поопадна в Адениджи, но той не можа да нанесе удар, в крайна сметка Мехди Бурабия стреля, но Петков отрази.

74'
  • Страхотен изстрел на Мартинов от дистанция, но Йоргачевич спаси. Топката бе насочена в долния ляв ъгъл.

72'
  • Хеан Деса заменя Нар.

70'
  • Борислав Балджийски е заменен от Иван Минчев.

70'
  • Емил Мартинов получава жълт картон за бавене на играта.

68'
  • Сердер Сердеров напусна игра малко, след като се появи на терена. Той репликира съдията Николай Йорданов, който му вдигна жълт картон. Сердеров обаче замахна с ръка към рефера, а той бръкна в джобчето си и извади червен картон.

68'
  • Страхотен шут от дистанция на Бурабия, но Петков отрази.

64'
  • Сердер Сердеров заменя Николай Димитров-Хичо.

61'
  • Фаул за Левски по десния фланг. Бурабия центрира, Лукин се размина с топката. Тя попадна в Антонио Аниете, който подаде на Веско Минев. Капитанът центрира в пеналта, но отбраната на "белите" се справи.

55'
  • Бабатунде Адениджи бе изведен от Нар отдясно, последва съприкосновение с Петко Христов, като бранителят на "белите" загуби равновесие, като падайки изкара топката в корнер.

50'
  • Най-чистото положение за Левски до момента в мача. Веско Минев центрира отляво към Бабатунде Адениджи. Нападателят на "сините" обаче не успя да преодолее Георги Петков и прати топката високо над вратата.

49'
  • Корнер за Левски отдясно по атаката. Нар и Бурабия разиграха късо, като халфът центрира, но Омар Абуд изби напред.

47'
  • Първа смяна в Левски. Антонио Аниете заменя Божидар Краев.

46'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първо полувреме

45'
  • Сърджан Лукин получава жълт картон за нарушение срещу Николай Димитров.

41'
  • Мехди Бурабия се пребори за топката около средата на терена и пусна чудесно извеждащо подаване към Бабатунде Адениджи. Георги Петков излезе и улови.

41'
  • Божидар Васев получава жълт картон.

36'
  • Петко Христов влезе грубо в краката на Адениджи и получи жълт картон.

34'
  • Фаул за Славия отляво по атаката. Балджийски центрира, но топката бе избита.

30'
  • Фаул за Левски отляво по атаката. Бурабия изпълни силно и изкара топката в аут.

27'
  • Нелош удар за Славия, който обаче бе уловен от Йоргачевич.

23'
  • Удар на Николай Димитров ниско по земя. Йоргачевич се хвърли в десния си ъгъл и улови.

15'
  • Първи корнер за Левски в мача, отдясно по атаката. Нар центрира, но играчите на Славия изчистиха. Бе отсъден и фаул в атака.

14'
  • Абуд получи топката по левия фланг. Центрира в наказателното поле, но съдията отсъди фаул в атака на Калоян Кръстев.

12'
  • Фаул за Левски отляво по атаката. Бурабия центрира, като прати топката при далечната греда. Там Георги Петков изби.