• 84’ Антонио Аниете
  • 89’ Антонио Аниете
  • Край на мача! Левски би с 6:0, Аниете е голмайстор на А група!

90+3'
  • Антонио Аниете вкарва отново! Испанецът прави добавка, след като топката срещна гредата след удара на Боби Цонев и сам срещу вратата нямаше как да изпусне - 6:0! Така той изпревари Мартин Камбуров на върха на голмайсторската листа в А група.

89'
  • Антонио Аниете вкарва за 5:0! Испанецът получи от Мики Орачев пред наказателното поле и с мощен шут вкара за пети път. Така той се изравни с Мартин Камбуров на върха на голмайсторската листа с по 13 гола.

84'
  • Несериозно изпълнение на Борислав Цонев от пряк свободен удар. Слабият му удар минава далеч встрани от вратата.

82'
  • Последна смяна в мача. Излиза Мартин Димитров, влиза Емил Стоянов.

79'
  • Първи жълт картон и за играч на Левски в мача. Получи го Стефан Велев за груб фаул срещу Илиян Гаров.

69'
  • Гласувайте ТУК за Играч на мача на Левски - Марек!

63'
  • Първи удар на Антонио Аниете в мача. Испанецът обаче стреля слабо и вратарят на Марек улови.

60'
  • Краев прави 4:0! Младата надежда на Левски овладя топката и така финтира двама защитници на Марек, създаде си позиция и разстреля вратаря на Марек за 4:0, оформяйки хеттрика си.

58'
  • Втора смяна за Марек. Влиза Георг Василев на мястото на Даниел Георгиев.

57'
  • Последна смяна за Левски. Излиза Радослав Цонев, влиза Антонио Аниете.

55'
  • Борислав Цонев прави резултата класически в полза на Левски след точно изпълнена дузпа.

51'
  • Милен Лахчев получава жълт картон за грубо нарушение в краката на Божидар Краев.

51'
  • Първа смяна и за Марек. Излиза Златко Бонев, влиза Димитър Димитров.

46'
  • Втора смяна за Левски. Излиза Валери Домовчийски, влиза Илия Димитров.

46'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Веселин Минев, влиза Мики Орачев.

46'
  • Начало на втората част на "Герена".

46'
  • Край на първото полувреме. Левски води с 2:0 на Марек след попадения на Божидар Краев.

45+2'
  • Божидар Краев вкарва за 2:0! Младата надежда на Левски беше изведен зад защитата на Марек с един пас от Александър Александров и хладнокръвно преодоля стража на дупничани.

40'
  • Пореден пропуск пред вратата на Марек след центриране от корнер. Валери Домовчийски и Божидар Краев не можаха да засекат топката от близка дистанция в наказателното поле.

39'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Илиян Гаров за нарушение в гръб срещу откъсващия се Борислав Цонев.

37'
  • Пореден пропуск пред вратата на Марек. Краев получи удобна топка в наказателното поле и стреля, но в последния момент защитник на дупничани изби в корнер.

35'
  • Гол за Левски! Божидар Краев открива резултата след комбинация между юношите на клуба. Владислав Мисяк проби по фланга и пусна успоредно на голлинията към връхлитащия Краев, който нямаше как да пропусне от 3-4 метра за 1:0.

32'
  • Претенции за дузпа на два пъти от играчи на Левски. Първо Владислав Мисяк падна след съприкосновение с Борислав Николов, после и Боби Цонев се озова на земята. Реферът обаче прецени, че и в двата случая няма нарушение.

25'
  • Хубав шанс се откри и пред Боби Цонев. След самостоятелен пробив той стигна до наказателното поле и стреля, но вратарят Младенов изби.

20'
  • Пореден фрапантен пропуск на Валери Домовчийски! Владислав Мисяк проби до аутлинията и центрира успоредно към нападателя. Той стигна до топката, но ударът му беше слаб и вратарят изби. Впоследствие защитник изчисти в корнер.

14'
  • Първият сериозен пропуск в мача. Валери Домовчийски проби, но се засуети. Така топката стигна до Мисяк, който от десетина метра стреля на 2-3 сантиметра над вратата.

5'
  • Емил Нину пропиля първия шанс в мача след изпълнение на корнер. Ударът му мина на сантиметри над вратата.