1 : 0

• 47’ Бабатунде Адениджи
  • Край на мача! Левски победи с 1:0!

90+3'
  • Още един пропуск на Нефтохимик в последните секунди. Венци Христов стреля след грешка в защитата на Левски, но топката мина на сантиметри над гредата.

90+3'
  • Може би последен шанс за Нефтохимик. Бърза атака, при която топката стигна до Румен Руменов пред наказателното поле и неговият удар обаче е ужасяващ и излиза в аут.

90+1'
  • Поредна атака на Левски, която завършва с далечен удар. Той е на Божидар Краев, но пак Янко Георгиев спаси.

88'
  • Последна смяна в мача. Излиза Тунде Адениджи, влиза Илиан Мицански.

87'
  • Удар от дистанция и на Прохазка, но прекалено неточен.

86'
  • Жълт картон и за Божидар Краев за нарушение в центъра.

83'
  • Първото чисто положение за Нефтохимик в мача. Румен Руменов получи топката на границата на наказателното поле и ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

83'
  • Удар на Венци Христов от границата на наказателното поле, но топката за малко да излезе в тъч...

80'
  • Смяна в Левски. Излиза Хеан Деса, влиза Франсис Нар.

79'
  • Мехди Бурабия с пореден пропуск с удар от дистанция, топката отново лети малко над вратата.

77'
  • Последна смяна за Нефтохимик. Излиза Емануил Манев, влиза Живко Петков.

74'
  • Още един голям пропуск на левскарите. Мехди Бурабия пак се озова сам срещу вратаря и пак стреля силно, но Георгиев отново спаси.

72'
  • Жълт картон и за Виктор Генев от Левски за фаул в центъра.

68'
  • Уникален пропуск на Мехди Бурабия. Той беше сам в наказателното поле и стреля мощно, но Янко Георгиев изби в корнер.

65'
  • Втора смяна за Нефтохимик. От терена излиза Мариян Огнянов, влиза Румен Руменов.

65'
  • Най-после някакъв шанс за Нефтохимик. Удар на Дюлгеров от 25 метра, но Йоргачевич улови без проблем.

64'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Антонио Аниете, влиза Божидар Краев.

63'
  • Хубав удар на Мехди Бурабия от дистанция, но топката не беше трудна за вратаря Янко Георгиев и той улови.

61'
  • Хубаво центриране на Хеан Деса от границата на наказателното поле, но ударът с глава на Мехди Бурабия мина над вратата.

58'
  • Роман Прохазка стреля към вратата, но беше отсъден фаул.

53'
  • Левски най-после поведе! Хеан Деса намери с хубав пас Тунде Адениджи в наказателното поле, той свали топката с гърди и с хубав удар в ъгъла препарира Янко Георгиев за 1:0.

47'
  • Първа смяна в мача. Излиза Яни Пехливанов, влиза Марко Ранджелович.

46'
  • Начало на втората част на мача на "Герена".

46'
  • Край на първата част на мача. Левски - Нефтохимик 0:0.

45+3'
  • Три минути продължение на първото полувреме.

45+1'
  • Яни Пехливанов лежи на тревата. Той се хвана за гърдите, след като беше уцелен с топката от удар на Роман Прохазка. Останаха съмнения, че бургазлията е играл с ръка, което всъщност беше факт, но изстрелът беше от прекалено близка дистанция.

44'
  • Нов хубав шанс за Левски. Прохазка стреля от границата на наказателното поле, но топката мина на няколко сантиметра над вратата.

40'
  • Първи жълт картон и за играч на Нефтохимик. Получава го Николай Дюлгеров.

38'
  • Отменен гол за Левски. Роман Прохазка изведе Бабатунде Адениджи зад защитата и той най-после вкара топката в мрежата. Но нигериецът беше в засада, която страничният арбитър Веселин Мишев вдигна и голът не беше зачетен.

33'
  • Мехди Бурабия получава жълт картон за фаул в наказателното поле на бургазлии.

31'
  • Пореден пропуск на Адениджи. Той стреля от чиста позиция, но право в ръцете на Янко Георгиев. После при добавката Мехди Бурабия фаулира стража на Нефтохимик.

30'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Джереми де Ноойер за нарушение в центъра.

29'
  • Още една хубава продължителна атака на Левски, но пасът на Роман Прохазка беше пресечен, точно преди да стигне до Адениджи.

27'
  • Невероятен пропуск на Левски! Центриране успоредно на голлинията от Мехди Бурабия беше изпуснато от Адениджи. Топката обаче беше отклонена към Хеан Деса, чийто удар беше спрян от телата на двама защитници.

22'
  • Удар на Димитър Пиргов от дистанция, но топката минава малко над напречната греда.

18'
  • Страхотен шанс за Левски. Хеан Деса центрира от пряк свободен удар, Димитър Пиргов игра с глава и топката се отклони от бедрото на Николай Дюлгеров към собствената му врата. Вратарят на Нефтохимик обаче улови.

14'
  • Много опасна атака на Левски, при която Мехди Бурабия с пета изведе Роман Прохазка зад защитата. Словакът потърси пас, вместо да стреля и сбърка.

8'
  • Опасно центриране на Хеан Деса от фланга, но точно преди Адениджи да засече с глава, защитник на Нефтохимик изби в корнер.

7'
  • Първата атака в мача е за Левски, но в наказателното поле на противника се засуети Антонио Аниете и не можа да стреля.