• Втора смяна и в Левски. Излезе Илия Юруков, влезе Богдан Вашчук.

86'
  • Първа смяна и за Лудогорец. Излиза Марселиньо, влиза Георги Терзиев.

85'
  • Феновете на Левски полудяха след радостта на Козмин Моци пред тяхната агитка след отбелязването на гола от негова страна. Те нахлуха на терена и искаха да пребият румънеца. В крайна сметка защитникът беше изгонен после.

83'
  • Козмин Моци беше изгонен с втори жълт картон за провокацията си към феновете след отбелязания гол.

82'
  • Иван Горанов получи директен червен картон за нарушението си при тази дузпа.

81'
  • Козмин Моци бележи от дузпата за 2:0.

80'
  • Дузпа за Лудогорец! Якуб Швиерчок излезе сам срещу Николай Михайлов и Иван Горанов го свали безкомпромисно на земята.

78'
  • Жълт картон за Паулиньо за груб фаул срещу Горалски.

76'
  • Страхотен пропуск на Лудогорец. След изстрела към Михайлов се получи недоразумение, Иван Горанов за малко да си вкара автогол, но в крайна сметка токата беше изчистена.

75'
  • Първа смяна в Левски! Излезе Станислав Иванов, влезе Мартин Д. Петков.

74'
  • Страхотна възможност за Лудогорец. Вандерсон беше изведен зад защитата и излезе сам срещу Михайлов, но стреля леко встрани от вратата.

73'
  • Чиста възможност за Левски! Паулиньо от воле стреля добре, но в средата на вратата и Ренан без проблем улови.

72'
  • Милош Цветкович получава жълт картон за оспорване на съдийско решение.

71'
  • Смяна в Лудогорец. Излиза Клаудиу Кешеру, влиза Якуб Швиерчок.

70'
  • Претенции за дузпа от Левски! Иван Горанов се озова в наказателното поле след пас от Станислав Костов. Зад гърба му беше Вандерсон, а след съприкосновението футболистът на Левски падна на земята. Той вдигна ръце да търси дузпа, но реферът Ивайло Стоянов не даде такава.

69'
  • Сисиньо получава жълт картон за нарушение срещу Паулиньо.

59'
  • Иван Горанов загуби поредна топка на тъча и Адриан Попа нахлу по фланга. Той центрира за Сисиньо, чийто удар обаче не намери целта.

58'
  • Най-чистото положение след почивката! Яцек Горалски излезе сам срещу Николай Михайлов, но стреля в тялото му.

54'
  • Опасно центриране от корнер в наказателното поле на Лудогорец, топката беше изчистена, но попадна на волето на Илия Юруков, който обаче не успя да уцели вратата.

52'
  • Козмин Моци фаулира Давиде Мариани в половината на Лудогорец. Левскарите претендираха румънецът да получи втори жълт картон, но реферът не му показа такъв.

50'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача!

45+2'
  • Две минути продължение на първата част.

45'
  • Жълт картон за Яцек Горалски за грубо нарушение в краката на Милош Цветкович. Полякът обаче се контузи при този фаул.

42'
  • Клаудиу Кешеру открива резултата! Вандерсон пусна страхотно извеждащо подаване за Марселиньо, левскарите поискаха засада, защото Адриан Попа беше на метър зад последния защитник. Реферът не даде такава, Марселиньо пусна на празна врата за Кешеру и той нямаше как да сбърка - 1:0.

37'
  • Мартин Райнов получава жълт картон за нарушение в центъра.

35'
  • Козмин Моци получава първия жълт картон в мача за много груб фаул срещу Паулиньо на тъча.

33'
  • Извеждащо подаване към Марселиньо трябваше да бъде пресечено от Николай Михайлов, но той не се разбра с Хали Тиам и не успя да улови топката, но не се стигна до удар на бразилеца и опасността беше предотвратена.

29'
  • Най-чистото положение в мача! Удар на Козмин Моци с глава след центриране от пряк свободен удар уцели сглобката на вратата. Николай Михайлов дори не помръдна! При добавката на Лудогорец Клаудиу Кешеру топката срещна хълбока на Хали Тиам, а най-адекватно после действа Деян Иванов и изчисти в тъч.

26'
  • 25'
  • Нов пропуск на Левски! Давиде Мариани намери великолепно Станислав Костов в наказателното поле, той финтира защитник, за да си осигури позиция за стрелба. Изстрелът му обаче беше слаб и попадна право в ръцете на Ренан.

18'
  • Невероятен пропуск на Станислав Костов! Илия Юруков открадна топката от Яцек Горалски в центъра, подаде за Костов, който напредна и стреля от границата на наказателното поле, но високо над вратата.

16'
  • Клаудиу Кешеру удари Иван Горанов в главата с крак при едно единоборство. Реферът Ивайло Стоянов обаче прецени, че няма умисъл в действията на румънеца и не го изгони.

15'
  • Още кадрови проблеми за Левски. Хали Тиам без да иска удари Николай Михайлов в рамото при едно единоборство. Лекарите му оказаха помощ и стражът продължи мача.

13'
  • Реферите спряха чиста голова атака на Лудогорец с несъществуваща засада! Клаудиу Кешеру беше изведен сам срещу вратаря, но страничният арбитър вдигна засада, а повторенията показаха, че такава няма.

12'
  • 9'
  • Опасно центриране на Вандерсон от пряк свободен удар, но защитата на Левски се справи и изчисти.

8'
  • Груб фаул на Яцек Горалски срещу Станислав Костов в гръб. Реферът Ивайло Стоянов обаче му спести жълтия картон.

4'
  • Първата атака в мача е за Лудогорец, но центрирането на Сисиньо беше пресечено от Николай Михайлов.