• Шут от дистанция на Уелтън е спасен с лекота от Серджио Падт.

• Промяна и в Левски - излиза Ел Джемили, влиза Марин Петков.

83'
  • Жълт картон за Клод Гонсалвеш от гостите.

83'
  • Вратарят на Лудогорец - Серджио Падт, получи жълт картон за бавене на времето.

81'
  • Клод Гонсалвеш опита да прехвърли вратаря на домакините Пламен Андреев почти от центъра, но неуспешно.

78'
  • Разсеяна игра на Ван дер Каап позволи на Руан Крус да обстрелва вратата на Левски, но Хосе Кордоба е на точното място и не позволи топката да влезе във вратата на Андреев.

76'
  • Още една промяна за "сините" - Илиян Стефанов заменя Рикардиньо.

76'
  • Силен шут на Аслак Фон Витри е спасен от вратаря на "сините" Андреев.

74'
  • Промяна за гостите - Рик Джонатан заменя Кайо Видал.

73'
  • Още един жълт картон - получи го капитанът на гостите Бърнард Текпетей.

69'
  • Смана в Левски - Асен Чандъров заменя Асен Митков.

64'
  • Жълт картон за голмайстора Руан Секо Крус.

61'
  • Греда за Левски! Хубаво слизане отдясно на Ел Джемили завърши с остро подаване към Рикардиньо, който шутира от движение, но топката лявата греда и злезе в аут.

59'
  • Жълт картон за Кайо Видал от гостите, който събори Ел Джемили.

58'
  • Жълт картон за халфа на Лудогорец - Якуб Пьотровски, за задържане в гръб на Цунами.

50'
  • Напрежение в наказателното поле на Лудогорец - Рикардиньо и Уелтън обаче не успяха да нанесат завършнащи удари.

47'
  • Смяна за Лудогорец - влиза Педро Нареси, излиза Иван Йорданов.

46'
  • Вратарят на Левски - Пламен Андреев е подложен на изпитание - Текпетей стреля техночино, стражът на "сините" спаси.

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+4'
  • Уелтън шутира по земя към левия долен ъгъл на Падт, но ударът е много лек и вратарят на Лудогорец изби в корнер.

41'
  • Иван Йорданов опита изненадващ удар от фал, но не уцели вратата на Левски.

39'
  • Жълт картон за бранителя на Левски - Хосе Кордоба, след като изблъска грубо в гръб Текпетей.

37'
  • Капитанът на Лудогорец - Бърнард Текпетей засече с глава центриране от пряк свободен удар - топката излезе в аут.

35'
  • Уелтон направи добър пробив, при който бе съборен пред наказателното поле на Лудогорец. Джавад Ел Джемили стреля, но изпрати топката високо над вратата.

32'
  • Гооол! Руан Секо изведе Лудогорец напред! Якуб Пьотровски извед отлично Руан Секо на ръба на засадата и бразилецът с мощна тупалка в близкия ъгъл отри резултата.

25'
  • Ел Джемили пресира вратаря на Лудогорец при една върната топка към него, но в крайна сметка Серджио Падт се справя и изрита топката напред.

24'
  • Жълт картон за Жереми Петрис от Левски за оспорване на съдийското решение.

14'
  • Още една спорна ситуация в наказателното поле на Лудогорец! Жереми Петрис падна след единоборство със Сон, но отново реферите прецениха, че дузпа няма.

14'
  • Крилото на Лудогорец - Кайо Видал се превива на тревата и има нужда от медицинска помощ.

6'
  • Първи удар в мача! Отправи го Джавад Ел Джемили с левия крак от границите на наказателното поле, но топката преминава над вратата на Лудогорец.

2'
  • Футболистите на Левски поискаха дузпа, след като при центриране на Цунами топката се удари в крака, после в тревата и в ръката на Аслак Фон Витри, но реферите прецениха, че няма основание да бъде посочена бялата точка.