• Край на мача! Левски победи Лкоко Пд с 1:0!

• Живко Миланов стреля от пряк свободен удар пред наказателното поле, но в аут.

• Ален Ожболт получава жълт картон за разправия с Мартин Райнов.

90+3'
  • Последна смяна в мача. Излиза Найджъл Робърта, влиза Дени Алар.

90+1'
  • Левски се измъкна по невероятен начин! Три поредни опасни удара бяха избити малко пред голлинията, като Карагарен, Езе и Бахтич не можаха да преодолеят защитата.

90'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Илия Юруков, влиза Холмар Ейолфсон.

89'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Франко Мазурек, влиза Асен Чандъров.

82'
  • Страхотен шанс за Локо, където Петър Витанов намери напълно сам Ален Ожболт пред вратарското поле, но той не можа да овладее топката и пропиля шанса.

82'
  • Трета смяна за Локомотив. Излиза Парвиз Умарбаев, влиза Един Бахтич.

79'
  • Много хубава възможност за Локо, след като Бирсент Карагарен центрира от фланга, Ален Ожболт отклони и изненада Дейвид Малембана, който не можа да отиграе и прати топката в аут.

76'
  • Втора смяна за Локо. Излиза Момчил Цветанов, влиза Йосип Томашевич.

72'
  • Най-чистата възможност за Локо! При хубава атака Димитър Илиев намери Бирсент Карагарен сам отдясно в наказателното поле, той стреля мощно, но в последния момент защитник изби в корнер.

70'
  • Момчил Цветанов нокаутира Живко Миланов при една борба за топката, като му заби лакът в лицето. Играчът на Локо получи жълт картон.

69'
  • Няколко далечни удара на играчите на Локо, но крайно неточни.

67'
  • Найджъл Робърта бележи! Живко Миланов пуска страхотен остър пас в наказателното поле за национала на Кюрасао, той преодоля Стивън Езе, който можеше да се намеси и по-добре и с прекрасен удар препарира Мартин Луков за 1:0.

59'
  • Нова възможност за Левски, Паулиньо стреля от ждроб пред наказателното поле, но Луков отново се намеси и спаси.

55'
  • Втора греда за Левски! Паулиньо се подигра с Дейвид Малембана на аутлинията отляво и пусна във вратарското поле за Найджъл Робърта. Неговият удар се отклони в тялото на Стивън Езе и топката удари гредата, вместо да влезе в мрежата.

52'
  • Уникален шанс за Левски, Иван Горанов нахлу в наказателното поле и стреля от малък ъгъл, но Мартин Луков изби.

52'
  • Първа смяна в мача. Излиза Анте Аралица, влиза Георги Илиев.

46'
  • Начало на втората част на мача на "Герена"!

46'
  • Край на първата част на мача! Левски - Локо Пд 0:0.

45+2'
  • Греда за Левски! Станислав Иванов центрира в наказателното поле, Стивън Езе игра с глава и топката прелетя високо над вратата, когато изведнъж се свлече и изненада Мартин Луков, кацайки на гредата му. Нямаше обаче кой да я засече в мрежата му.

45+1'
  • Най-добрата възможност за Левски до момента! Франко Мазурек стреля от границата на наказателното поле и Мартин Луков едва изби.

45'
  • Претенции за дузпа от Левски! "Сините" твърдяха първо, че Ален Ожболт играе с ръка, а после и Петър Витанов, но в крайна сметка коректно не беше посочена бялата точка, тъй като и двамата нямаха съприкосновение с ръцете си в тази ситуация.

40'
  • Нова страхотна възможност за Левски. Янис Каргас овладя една топка зад защитата и центрира успоредно на голлинията, но в последния момент Ожболт изчисти в корнер.

38'
  • Станислав Иванов поиска дузпа в полза на Левски. Младокът си пусна топката, надбяга Милош Петрович и се строполи на земята след съприкосновение с вратаря Мартин Луков. Реферът Ивайло Стоянов обаче прецени,ч е няма основание да посочи бялата точка.

28'
  • Парвиз Умарбаев получава жълт картон за много груб фаул срещу Мазурек.

27'
  • Първи удар в мача за Локомотив, отправи го Анте Аралица, но крайно неточно и топката лети далеч, далеч в аут.

24'
  • Най-големият пропуск в мача! След корнер топката стигна до Янис Каргас, който стреля с глава на близката греда към далечната и Паулиньо дебнеше там на празна врата, но в последния момент Ален Ожболт с бедро изби в корнер.

23'
  • Опасен изстрел на Франко Мазурек, но в последния момент Стивън Езе застана на пътя на топката и тя отиде в корнер.

22'
  • Хубава атака на Левски, Паулиньо нахлу в полето на противника и стреля от дистанция, но топката не намери очертанията на вратата. Имаше корнер, но реферите не видяха съприкосновението и дадоха аут.

20'
  • Много груб фаул на Дейвид Малембана срещу Паулиньо, но Ивайло Стоянов спести жълтия картон на играча на Локо.

19'
  • Много изгоден шанс за Левски! Живко Миланов завъртя добре топката от пряк свободен удар и тя се забиваше под гредата, но Анте Аралица отклони в корнер.

14'
  • Опасна ситуация за Левски, при която с дълъг пас Станислав Иванов беше изведен зад защитата. Реферите обаче дадоха засада и предотвратиха 100-процентов шанс за "сините".

9'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Анте Аралица за удар в главата на Янис Каргас.

4'
  • Опасна атака на Левски, Найджъл Робърта изскочи зад защитата, но си поведе твърде дълго и не можа да стреля добре и се стигна до корнер.