• Това бе краят на мача на "Герена", както и краят на "сините" мечти за Европа!

• Три минути добавено време, в които Левски да даде всичко то себе си!

• Жълт картон и за Иван Горанов.

83'
  • Петър Петров получи официално предупреждение.

76'
  • ГООООООЛ ЗА ЛОКО! Доминик Малонга с втори гол за "смърфовете". Акинсола Акиниеми центрира от корнер, а Малонга с прецизен удар изпрати топката във вратата на Георги Георгиев.

75'
  • Абсолютно разочароващ удар от Спиерингс, който пропиля удобна възможност за своите.

74'
  • Петър Петров влезе в игра на мястото на асистента за почетното попадение на "смърфовете" - Лукас Салинас.

73'
  • Лукас Масоеро също получи официално предупреждение, след като тръгна да се саморазправя с нидерландския халф.

70'
  • Напрежението се покачи! В рамките на 2 минути Спиерингс фаулира Петър Витанов на два пъти, за което бе наказан с жълт картон.

70'
  • Насиру Мохамед отстъпи мястото си на Марин Петков.

63'
  • Станислав Костов опита да порази вратата на Луков, но изпрати топката право в ръцете на българския страж.

60'
  • Жълт картон и за Диниш Алмейда, който влезе грубо в краката на Мохамед.

59'
  • В рамките на 2 минути "сините" профукаха 2 корнера, с които можеха да организират нещо по-интересно и да променят резултата на таблото.

57'
  • Първо официално предупреждение в мача! Дейвид Малембана опита да бави времето, за което получи жълт картон.

55'
  • На почивката Мартин Петков замени Франко Мазурек.

46'
  • Начало на втората част! Левски има цяло второ полувреме да опита да промени развоя на събитията!

46'
  • Това бе всичко за първите 45 минути!

45+1'
  • Само минута добавено време към първата част на стадион "Георги Аспарухов"!

45'
  • Йосип Томашевич рано-рано отстъпи мястото си на Даниел Димитров.

35'
  • ГОООООЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Георги Георгиев увисна тотално на вратата си след центриране от корнер на Лукас Салинас, а Доминик Малонга се възоплзва от грешката на стража и с мощен удар с глава възстанови паритета на "Герена".

33'
  • Стайн Спиерингс влезе грубо в краката на Николай Николаев, което наложи влизането на медицински екип на терена, но за щастие всичко с българския футболист е наред.

29'
  • Паулиньо опита да обстрелва вратата на Мартин Луков, но ударът му бе прекалено слаб.

17'
  • Малшанс! Сантиметри разделиха Станислав Костов от гола! След перфектен пас от Ивайло Найденов ударът на Костов от няколко метра срещна гредата и опази "смърфовете" от втори гол.

11'
  • ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Насиру Мохамед бележи! Станислав Костов адресира добър пас, с който изведе Мохамед зад отбраната и с прекрасен удар ганаецът изпрати топката в мрежата на Луков.

5'
  • Решителна намеса на Георги Георгиев! Защитата на "сините" бе разколебана и Доминик Малонга се възползва от това, но стражът внимаваше и отрази удара.