• Жълт картон за Мартин Райнов, който спори с рефера.

• Смяна в Локо Пловдив - влиза Кристиан Илич, излиза Салинас.

75'
  • Пропуск! Умарбаев центрира страхотно от фаул, но ударът на Гомис с глава профуча встрани от вратата на Левски.

69'
  • Шанс! Найджъл Робърта пропусна да удвои резултата , след като Масоеро реши да блокира ниделрандеца, но след рикошет топката прелетя плашещо близо край гредата на Луков.

59'
  • Пропуск! Момчил Цветанов центрира прекрасно за Георги Минчев, който стреля с глава към вратата на Левски, но изключително неточно.

57'
  • Старт на втората част в Подуяне!

• Край на първата част. Левски води на Локо Пловдив с 1:0.

45+2'
  • Две минути добавено време.

• ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Найджъл Роберта бе точен от дузпа и поведе домакините напред.

37'
  • ДУЗПА ЗА ЛЕВСКИ!  Момчил Цветанов нескопосано върна топката назад, а Петър Витанов събори Мохамед в наказателното поле на "сините"

35'
  • Жълт картон за Динис Алмейда, който фаулира пред полето на Локомотив Насиру Мохамед.

23'
  • Принудителна смяна за гостите - влиза Кристиан Гомис, излиза контузеният Петрович.

21'
  • Милош Петрович получава медицинска помощ, след като футболист на Левски го удари в главата.

• Левски извърши нарушение в атаката си, след като Насиру Мохамед е играл с ръка, макар топката да се озова във вратата на Мартин Луков, който се намеси отново много колебливо.

16'
  • Шанс! Страхотна възможност за гол за Левски. Здравко Димитров центрира от свободен удар на далечната греда, където Живко Атанасов притича и бе непокрит, но ударът му бе неточен - аут.

10'
  • Несигурен Мартин Луков изрита причудливо топката в ъглов удар, след като бе пресиран от Робърта, макар да можеше да отиграе доста по-качествено.

6'
  • Минорни откъм футболно ниво първи минути а "Герена", като положения пред двете врати нямаше.