• Край на мача! Левски - Локомотив Горна Оряховица 1:1.

• Четири минути ще бъде продължението на мача.

• Жълт картон и за Сашо Александров за фаул в половината на Левски.

88'
  • Давид Яблонски получи жълт картон.

87'
  • Поредна спорна ситуация! Давид Яблонски стреля от вратарското поле и нацели горната греда. Топката тупна на голлинията, но реферът даде фаул на чеха за игра с ръка и му показа жълт картон.

87'
  • Роман Прохазка стреля от границата на наказателното поле, но Банков изби.

85'
  • Смяна за Левски. Излиза Божидар Краев, който получи контузия при недадената чиста дузпа срещу него. На негово място влиза Станислав Иванов.

83'
  • Два невероятни пропуска на Локомотив! Първо Софиан Муса излезе сам срещу него, но ударът му беше избит от Йоргачевич. После топката стигна до Игор Джоман на точката на дузпата, но и неговият шут беше избит от сръбския страж.

81'
  • Разбъркване пред вратата на Локомотив, левскарите искаха дузпа за нарушение на Атанас Фиданин срещу Божидар Краев. Капитанът на "железничарите" влезе много грубо и подложи крак на младока. Чиста дузпа, която обаче реферът незнайно защо не даде!

79'
  • Смяна в Локомотив, излиза Владислав Узунов, влиза Софиан Муса.

76'
  • Жълт картон и за Веселин Минев за реплики срещу съдията.

70'
  • Смяна и за Локомотив, излезе Любомир Генчев, влезе Меди Фенуш.

69'
  • Милен Желев получава жълт картон от състава на Локомотив.

67'
  • Антонио Аниете получи топката пред наказателното поле, финтира двама защитници и стреля, но в аут.

63'
  • Левскарите имаха претенции за дузпа. Според тях Милен Желев игра с ръка в наказателното поле, но реферът Стефан Апостолов, син на бившия арбитър и настоящ кмет на Симитли Апостол Апостолов, не сметка за необходимо да посочи бялата точка.

62'
  • Рахави Кифуети изравни резултата! Французинът се разписа с глава след грешка в "синята" отбрана. Първо Жан Амброуз стреля от вратарското поле сам срещу Давид Яблонски, но защитникът с крак изби. Докато левскарите го прегръщаха за геройството му, изпуснаха Любомир Генчев, който центрира на главата на Кифуети и той от 6-7 метра прониза Йоргачевич за 1:1, надскачайки именно Яблонски.

58'
  • Първи жълт картон и за играч на Локомотив, получи го Владислав Узунов за нарушение срещу Божидар Краев.

56'
  • Страхотен шанс за Антонио Аниете да удвои резултата. Той получи топката в наказателното поле от Адениджи, чукна покрай защитник и си откри позиция за изстрел, но Банков изби в корнер с вещина.

52'
  • Още един шанс пред Левски, Антонио Аниете стреля от границата на наказателното поле, но топката мина на няколко сантиметра в аут.

49'
  • Бабатунде Адениджи открива резултата в полза на Левски! Нигериецът засече с гърди топката в мрежата след центриране от пряк свободен удар на Антонио Аниете и най-накрая крепостта на Локомотив Горна Оряховица е превзета.

47'
  • Още една смяна за Левски. Излезе бледият Франсис Нар, на неговото място влиза Божидар Краев.

46'
  • Първа смяна в мача. Излиза Амаду Сукуна, влиза Бабатунде Адениджи.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача, без особено чисти положения и 0:0.

45+2'
  • Удар от дистанция на Владислав Узунов, но е прекалено слаб и топката спокойно се дотъркаля в аут.

45+1'
  • Ужасяващо изпълнение на Антон Огнянов от пряк свободен удар, топката лети на няколко метра над вратата.

43'
  • Жълт картон за Антон Огнянов за нарушение пред наказателното поле на Левски.

40'
  • Капитанът на Левски Веселин Минев отнесе сериозен удар в корема от Игор Джоман. По всичко личи обаче, че левият бранител ще продължи участието си в мача.

35'
  • Антонио Аниете центрира опасно от пряк свободен удар, но защитата на гостите се справи.

31'
  • Игор Джоман стреля от дистанция, но прекалено слабо и твърде далеч от вратата.

28'
  • Най-чистият шанс за Локомотив. Владислав Узунов се измъкна отдясно в наказателното поле и стреля, но Йоргачевич изби. При добавката бившият играч на Хасково стреля в аут.

21'
  • Бърза контра на Левски, при която Франсис Нар пропусна към Антонио Аниете отляво в наказателното поле, но той реши да търси съотборник, вместо да стреля и провали шанса.

21'
  • Хубава атака на Левски, при която Франсис Нар намери Амаду Сукуна в наказателното поле, но бившият играч на Верея стреля слабо и вратарят улови.

16'
  • Най-после хубава атака за Локо, но центрирането на Рахави Кифуети беше много слабо и Йоргачевич улови без проблем.

15'
  • Централният защитник на Локомотив Мартин Кавдански получава лекарска помощ заради болки в бедрото.

11'
  • Пълно надмощие на Левски в първите минути, но засега попадения за "сините" няма. Локомотивци рядко дори минават центъра.

10'
  • Удар на Амаду Сукуна от 20 метра, но топката беше избита в корнер.

9'
  • Първи шанс в мача, откри се пред Антонио Аниете. Неговият изстрел обаче беше избит в корнер.