• Край на мача

90+4'
  • Последна смяна в Левски - Станислав Иванов отстъпва мястото си на Мартин Петков

86'
  • Оживление на Герена заради влизането в игра на Станислав Костов на мястото на Дени Алар. Голмайсторът на Левски се завръща след операция, която му бе направена в края на септември. За последно Костов игра на 1 август в мача с АЕК Ларнака.

86'
  • Дени Алар явно няма ден. - този път стреля в стената от пряк свободен удар

84'
  • Най-офанзивният футболист на Витоша Запро Динев отстъпва мястото си на Теодор Костадинов

80'
  • Жълт картон за Александър Христев от Витоша

76'
  • Халфът на Витоша Атанас Кабов, който е юноша на Левски, се опитва да притеснява защитниците на "сините", но усилията му стигат само за корнер

76'
  • Първа промяна и в състава на Витоша - излиза Кочилов, влиза Христо Иванов.

74'
  • Дени Алар направи пропуска на мача, а може би и на сезона. Мазурек с гросмайсторски пас изведе Миланов зад защитата на Витоша и въпреки че можеше сам да завърши атаката, върна колегиално към Алар, който от границите на вратарското поле не можа да уцели вратата.

73'
  • Първа смяна в Левски - на мястото на Нашименто в игра влиза Насиру Мохамед

67'
  • 2:0 за Левски! Станислав Иванов вкара гола на успокоението за "сините"  и слага край на надеждите на Витоша. При попадението останаха съмнения за засада на Живко Миланов, който получи топката отляво. При центрирането на капитана на Левски вратарят Василев изби топката към връхлитащия Станислав Иванов и той нямаше как да сбърка на празна врата.

60'
  • И отново Паулиньо тормози гостите, които не могат да се справят с бързината му. Този път ударът му е блокиран, а след това е отсъден и фаул в нападение.

58'
  • Най-активният на терена Паулиньо за пореден път надигра защитата на Витоша и стреля под гредата, но вратарят Василев внимава и изби в корнер

51'
  • Първият сериозен пропуск за втората част. Направи го Дени Алар, който получи отличен пас от Паулиньо в наказателното поле, но шутира в аут.

51'
  • Реферът Никола Попов дава сигнал за начало на второто полувреме

45+2'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Станислав Иванов получи удобна топка в наказателното поле и се опита с две докосвания да затрудни вратаря Василев, но прати топката право в ръцете му.

42'
  • Капитанът на Левски Живко Миланов показва, че може да центрира отлично и отляво. Ударът на Паулиньо с глава обаче минава встрани от вратата на гостите.

40'
  • Страхотна изява на вратаря на Витоша Християн Василев не позволи на "сините" да удвоят аванса си. Дени Алар се освободи от опеката на Зюмбулев и шутира без забавяне, но стражът на Витоша плонжира и изби в корнер.

35'
  • Невероятен пропуск на Франко Мазурек от точката на дузпата. Дени Алар завъртя двама бранители на Витоша в наказателното поле и пусна към непокрития Мазурек, но той стрелу високо над вратата.

29'
  • Гол за Левски! Паулиньо разпечата вратата на гостите, макар и с голяма доза късмет. Триходова комбинация отдясно между Нашименто, Дени Алар и Станислав Иванов завърши с центриране на последния към Паулиньо. Първият удар на бразилеца беше спрян, но при добавката се ориентира най-добре между защитниците на Витоша и от легнало положение добута топката в мражата за 1:0.

24'
  • Пробив на Паулиньо отляво внесе напрежение в защитата на гостите, но Александър Христов в последния момент изби в корнер центрирането на бразилеца

16'
  • Първи точен изстрел в мача и той изненадващо е във вратата на Левски. Ударът на Атанас Кабов обаче е право в ръцете на вратаря Миятович.