• Христофор Хубчев ще продължи срещата на мястото на Пехливанов

72'
  • Мартин Петков на мястото на Здравко Димитров

71'
  • 3:0 за Левски. Паулиньо пусна топката към Дени Алар, който стреля над плонжа на Христо Иванов. При повторенията останаха леки съмнения, че голмайсторът е в положение на засада.

67'
  • Никола Колев на мястото на Дани Младенов.

64'
  • Шут от дистанция на Иван Горанов, топката мина на около половин метър над вратата на Христо Иванов.

62'
  • Фаул в полза на Левски за нарушение срещу Станислав Иванов, на границата на наказателното поле, много добра позиция за обстрел. Ударът на Дени Алар обаче е право в стената, топката се отби в Станоев и излезе в корнер.

61'
  • Центриране на Иван Горанов отляво по нападението, ударът на Дени Алар не е точен.

58'
  • Гол за Левски - 2:0. Прекрасна солова акция през центъра на Паулиньо, който с едно движение успя да се измъкне от Артьом Артюнин, за да отбележи втория гол в мача. Това е шесто попадение за бразилеца от началото на настоящата кампания.

48'
  • Паулиньо получава медицинска помощ.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

• Отборът на Левски поиска главният рефер да отсъди дузпа за нарушение срещу Станислав Иванов, такова решение обаче не последва от Петър Костадинов.

44'
  • Иван Стоянов напуска терена заради болки в кръста, на негово място влиза Светослав Ковачев.

43'
  • 73% притежание на топката в полза на Левски показва статистиката от ТВ излъчването на DIEMA SPORT.

42'
  • Втора опасност пред вратата на Левски. Много добър пробив на Ал. Дюлгерое, последва удар с глава на Боджадж, но неточен.

40'
  • Удар отдалеч на Паулиньо, Христо Иванов лови без проблем.

37'
  • Центриране на Живко Миланов от корнер, Ейлофсон отново скочи над всички, но този път ударът му минава над вратата на Етър.

33'
  • Първа опасност пред вратата на Левски от началото на мача. След много добра атака, Крум Стоянов намери Иван Стоянов на границата на наказателното поле, но ударът му не беше точен.

25'
  • 24'
  • Гол за Левски. Центриране от фаул на Дени Алар отляво, Холмар Ейлофсон надскочи всички и засече с глава за 1:0, за да реализира своя трети гол от началото на сезона.

23'
  • Центриране от фаул на Живко Миланов, Ейлофсон игра с глава, но главният рефер отсъжда корнер, от който не последва нищо опасно.

20'
  • Добра атака на Левски. Станислав Иванов центрира по земя отдясно по нападението, Мартин Райнов засече топката от воле, но стреля над вратата на Етър.

15'
  • Паулиньо падна в наказателното поле, но главният рефер не отсъжда наказателен удар след много леко съприкосновение с Яни Пехливанов.

13'
  • Коварен удар отдалеч на Мартин Райнов, Христо Иванов плонжира и изби топката.

9'
  • Много силни минути за Левски. Извеждащо подаване към Здравко Димитров, който майсторски успя да се изплъзне от опеката си, стреля по диагонал, но нацели страничната греда на вратата на Етър.

8'
  • Шут от далечна дистанция на Нуно Рейш, но право в ръцете на Христо Иванов, който лови без проблеми.

7'
  • Първа атака за Левски. Центриране на Иван Горанов в наказателното поле, но Иван Иванов играе стабилно и чисти топката.

3'
  • Начало на мача

• Левски излиза в традиционния син цвят, докато гостите от Велико Търново са изцяло в бяло.

• Елин Топузаков и Неделчо Матушев - помощници на националния селекционер Георги Дерменджиев - заеха местата си на стадиона.

• Времето по време на мача: Частично слънчево, Температура: 22.8ºC, Влажност: 33%

• Стадион: Георги Аспарухов
    Рефер: Петър Костадинов
    Излъчва: Diema Sport