• ЦСКА остана с човек по-малко. Иван Турицов удари с лакът в лицето Уелтън. Драганов първоначално показа жълт картон, но след като прегледа ситауцията на ВАР изгони защитника на "червените".

• Станислав Шопов влиза на мястото на Вион.

86'
  • Ивелин Попов е заменен от Марин Петков.

86'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! ​Символичният домакин организира нова отлична атака отдясно. Роналдо напредна и с фантастичен пас намери оставения сам на границата на наказателното поле Уелтън, а бразилецът с удар в далечния ъгъл вкара за 2:0.

82'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Илиян Стефанов поде атаката през центъра, след което комбинира с Попов. Десетката изведе Стефанов в наказателното поле, Бусато излезе да го пресреща, получи се рикошет в защитник на ЦСКА, при което Стефанов се озова на празна врата и прониза съперника, както го стори и във финала за Купата на България.

78'
  • Назон влиза на мястото на Бамба.

77'
  • Жълт картон за Де Нойер.

74'
  • Левски организира страхотна атака. Пламен Андреев улови центриране от корнер и хвърли към Роналдо. Бразилецът напредна и стигна пред наказателното поле на "червените", където подаде към Попов, а неговият удар беше блокиран.

72'
  • Бамба отправи удар с глава след центриране отдясно, но стреля неточно.

70'
  • Попов проби през центъра и беше фаулиран от Вион на дъгата на наказателното поле. Попето изпълни прекия свободен удар и насочи във вратарския ъгъл, но Бусато изби в корнер.

69'
  • Играта е подновена.

66'
  • Играта е прекъсната, след като феновете на Левски запалиха димки и факли.

62'
  • Браян Морено заменя Лазар Туфегджич.

62'
  • Илиян Стефанов заменя Филип Кръстев.

58'
  • Жълт картон за Андриан Краев.

56'
  • Жълт картон за Георги Миланов.

51'
  • Жълт картон за Амос Юга.

51'
  • Лекарският екип на Левски оказа медицинска помощ на Кръстев, който беше фаулиран от Вион, но Драганов не отсъди нарушение.

50'

46'
  • Край на първата част.

45+1'
  •  Амос Юга пресече подаване на Кордоба и мигновено отправи удар от около 20 метра, но безкрайно неточно.

40'
  • "Сините" пропуснаха нова отлична възможност. Роналдо напредна отдясно и пусна към Миланов в наказателното поле. Седмицата опита да намери Попов, но Бусато изпревари нападателя и улови.

34'
  •  Бусато не разчете добре своето излизане, което позволи на Уелтън да го преодолее. Крилото пусна успореден пас, но Роналдо не успя да засече в опразнената врата.

30'
  • ЦСКА получи право да изпълни пряк свободен удар отляво на наказателното поле. Защитата на Левски изчисти, но топката се озова в Джонатан Линдсет на границата на наказателното поле, а норвежецът със страхотен удар прати кълбото в страничната греда.

27'
  • Противно на случващото се на терена ЦСКА вкара гол. Хосе Кордоба сбърка в половината на "червените" след изпълнение на корнер, което позволи на съперника да организира контраатака. Гарсес получи на крилото и пусна към Лазар Туфегджич, който отправи удар, но Пламен Андреев се справи. При опита на Кордоба да изчисти топката, той я прати в тялото на вратаря, а след това кълбото се оплете в мрежата. След намесата на ВАР обаче се оказа, че има засада на сърбина.

16'
  • Натискът в "синьо" продължи и малко след това Филип Кръстев нахлу в наказателното поле отдясно и пусна успореден пас, но играч на символичните домакините не успя да засече.

13'
  • Левски пропусна отличен шанс за гол. Уелтън развинти Турицов отляво, навлезе в наказателното поле и подаде към Попов. Нападателят с чудесен пас изведе Роналдо, който от 5-6 метра отправи удар, но Бусато спаси.

10'
  • Шут от далечна дистанция на Андриан Краев мина над вратата.

7'
  • Ивелин Попов комбинира с Уелтън в центъра. Бразилецът се освободи от противник с финт, но след това извеждащият му пас към Филип Кръстев беше лош и Бусато улови.

6'
  • Уелтън се строполи в наказателното поле след съприкосновение с Мено Кох, но преди това топката беше излязла в аут.

5'
  • Срещата започна с висока преса на "сините". Още във 2-ата минута Жереми Петрис получи отличен извеждащ пас отдясно. Французинът обаче не успя да затрудни вратата на "червените" с центрирането си.