• Смяна в Черно море - Велислав Василев заема мястото на Алекс Фернандес

75'
  • Жълт картон за вратаря на Черно море - Иван Дюлгеров

71'
  • 2:1 за Левски! Отново Рикардиньо е в прегръдките на съотборниците си. Центриране отляво на Уелтън не бе избито по най-добрия начин от Дюлгаров, а топката попадне на главата на Рикординьо, който с чудесен прехвърлящ удар я прати под напречната греда.

71'
  • Първа смяна в Левски - Ивелин Попов отстъпва мястото си на Илиян Стефанов

70'
  • Нов пропуск за гостите! Алекс Фернандес шутира над вратата от удобна позиция.

69+2'
  • Пропуск за Черно море! Мазир Сула отнема топката от Филип Кръстев и подава към Едгар Пашеко, който стреля неточно.

64+1'
  • Пропуск за Черно море! Мазир Сула получи добра топка в наказателното поле и веднага стреля, но ударът му бе блокиран от Цунами. При добавката пък Алекс Фернандес стреля слабо и неточно.

58'
  • Халфът на Левски - Андриан Краев праща истинска бомба към вратата на гостите, където Дюлгеров улови, макар и от втори опит.

56'
  • Жълт картон за Александър Василев от гостите

53'
  • Първа смяна в Черно море - излиза Цветомир Панов, влиза Едгар Пачеко

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Жълт картон за Роналдо от Левски

45+2'
  • Пропуск за Левски! Пореден пробив на Уелтън отляво завършва с подаване към дузпата, където бе Ивелин Попов. Ветеранът насочи топката към вратата, но Иван Дюлгеров изби с крак.

45+1'
  • Жълт картон за капитана на гостите Даниел Димов

42'
  • Шут на Уелтън от дистанция е уловен от вратаря на гостите Дюлгеров.

34'
  • Претенции за дузпа от домакините, след като Роналдо и Рикардиньо паднаха в рамките на секунди в наказателното поле на Черно море, но според Георги Кабаков всичко е било в рамките на позволеното.

22'
  • Влатко Дробаров засича центриране на Алекс Фернандес от корнер, но топката минава над вратата на Левски

21'
  • Левски бързо изравнява - 1:1! Цунами изведе отлично Уелтън отляво, а центрирането му бе завършено майсторски от Рикардиньо.

17'
  • Жълт картон за Цветомир Панов от Черно море

14'
  • Гоооол! Черно море повежда - 0:1! Матеус Машадо прониза Пламен Андреев, след като изпревари в наказателното поле Сонко Сундберг. Огромна вина за попадението носи Филип Кръстев, който загуби топката и позволи на Викто попов да асистира за гола.