• 10’ Петър Златинов
  • 74’ Симеон Райков
  • Край на мача!

90+3'
  • Борислав Цонев направи резултата 5:2, след като беше изведен перфектно зад защитата от Мигел Бедоя, който гледаше на другата страна. Младият халф на Левски прониза Чанович за пети път.

90+2'
  • Три минути добавено време на срещата.

90'
  • Последна смяна в мача. Антонио Аниете излиза, на негово място влиза Борислав Цонев.

84'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Мигел Бедоя за бурен протест срещу решение на съдията.

83'
  • Втора смяна в Левски. Излиза контузеният Либан Абди, влиза бившият играч на Черно море Александър Александров.

80'
  • Либан Абди преодоля Стефан Станчев и се озова сам срещу Чанович. Стреля под плонжа му, но топката рикошира в крака на Мамуту Кулибали и влетя в мрежата - 4:2.

76'
  • С един пас защитата на Левски беше елиминирана и Симеон Райков остана сам срещу Йоргачевич. Бившият играч на Левски би под плонжа на вратаря и вкара за 2:3.

74'
  • Шанс и за Черно море. Вилиан Бижев се озова на стрелкова позиция, но в последния момент Аймен Белаид изби удара му.

72'
  • Първа смяна в Левски. Излиза капитанът Владимир Гаджев, влиза Стефан Велев. Капитан до края на мача ще е Веселин Минев.

71'
  • Симеон Райков продължава с бомбения обстрел на "синята" врата. Но Йоргачевич беше на мястото си и отрази. Преди това и Буркхарт не можа да се разпише, останал сам срещу сърбина.

65'
  • Последна смяна за Черно море още преди средата на първата част. Влиза Марчин Буркхарт, излиза авторът на гола за "моряците" Петър Златинов.

63'
  • Шанс и за Черно море. Симеон Райков преодоля Прохазка и с бомбен шут от фланга прати топката в аут, но само на няколко сантиметра встрани от вратата.

62'
  • Невероятен пропуск на Аниете! След уникална грешка на Мамуту Кулибали топката се озова на крака на испанеца и ударът му от упор беше спасен по изключителен начин от Чанович.

59'
  • Бомбен шут на Симеон Райков от 40 метра от пряк свободен удар, топката тупна пред Йоргачевич, но сърбинът изби.

58'
  • Пореден страхотен шанс за Левски. Роман Прохазка изведе Антонио Аниете зад защитата, испанецът опита да прехвърли Чанович, но в последния момент сърбинът изби с една ръка.

57'
  • Хубав пробив по фланга на Либан Абди. Той опита да центрира към далечния ъгъл на Чанович, но топката прелетя на няколко сантиметра над вратата.

53'
  • Антонио Аниете се измъкна хубаво зад защитата на Черно море, но Чанович му влезе в краката и изби в корнер.

51'
  • Втора смяна в състава на Черно море. Влиза Живко Атанасов на мястото на Кирил Котев.

46'
  • Първа смяна в мача. Излиза Бакари, влиза Вилиан Бижев.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първото полувреме на мача, Левски води с 3:1.

45+2'
  • Роман Прохазка имаше страхотен шанс да се разпише за 4:1. Ударът му беше избит от защитник в последния момент и за малко топката да влезе в собствената му мрежа, но излезе в корнер.

45+2'
  • Заучено изпълнение на корнер от Левски, при което се стигна до изстрел на Валери Домовчийски. Неговият шут обаче мина на няколко сантиметра встрани.

42'
  • Хубав пробив на Роман Прохазка. Премина като валяк през трима играчи на Черно море и стреля от 8-9 метра. Вратарят Чанович обаче изби в корнер.

41'
  • Хубаво изпълнен пряк свободен удар от Мигел Бедоя. Притичалият Валери Домовчийски обаче не можа да се разпише за втори път, след като ударът му беше избит от защитник.

38'
  • Продължително разбъркване пред вратата на Черно море. Първо след центриране на Аниете Божидар Краев игра с глава, но слабо. Топката стигна до Гаджев, който пак я центрира към Краев, но и вторият му удар не намери целта от близка дистанция.

31'
  • Либан Абди реши сам да завърши обещаваща атака на Левски. Ударът му обаче беше слаб и излезе в аут.

29'
  • Левски поведе с 3:1 след гол на Валери Домовчийски. След продължителна атака на "сините" стражът на Черно море Чанович изби нескопосано една топка, тя стигна до Мигел Бедоя пред наказателното поле, ударът му се отклони от главата на Кирил Котев, за да попадне на крака на Домо, който разстреля Чанович за 3:1.

23'
  • Уникален шанс за Черно море да изравни. Бакари се откъсна зад защитата на Левски, но в последния момент притичалият Аймен Белаид му изби топката, точно преди да стреля.

21'
  • Божидар Краев прави 2:1 за Левски, след като получи пас от Валери Домовчийски, навързал трима играчи на Черно море. Краев прониза Чанович от 6-7 метра.

17'
  • Пореден фрапантен пропуск на Левски. Валери Домовчийски намери Аниете зад защитата, испанецът беше леко по диагонал на вратата и прехвърлящият му удар не намери целта.

14'
  • Страхотен шанс за Левски пак да поведе. Либан Абди върна към Домовчийски на точката на дузпата, но неговият изстрел от упор беше отразен от Чанович.

11'
  • Петър Златинов изравни резултата след перфектно изпълнен пряк свободен удар от 35 метра. Йоргачевич не се намеси и топката влетя в мрежата му за 1:1.

10'
  • Веднага след гола на Левски, гостите имаха шанс да изравнят. Ударът на Иван Коконов обаче мина над вратата.

6'
  • Либан Абди откри резултата в полза на Левски. Антонио Аниете изведе сомалиеца зад защитата на Черно море и той пусна топката между краката на Чанович за 1:0.