• Началото на втората част се бави заради безредици по трибуните и намесата на полицията. Наложи се дори и хората в линейката да оказват помощ на фенове.

• Мощна тупалка на Тодор Неделев с левия крак е блокирана от Хосе Кордоба, топката се върна при капитана на Ботев, но вторият му опит излезе в аут.

42+1'
  • Георги Миланов обстрелва вратата на Ботев след поредното центриране от корнер - ударът му е блокиран

39'
  • Фантастичен гол на Сонко Сундберг и 2:0 за Левски! Защитникът получи топката на 30 метра от голлинията на Ботев и след като никой не го атакува, той отправи бомбен шут, който се удари в напречната греда и влетя в мрежата на Аргилашки.

36'
  • Емануел Току слаломира между бранителите на Левски и само добрата намеса на Михайлов предотврати изравняване.

32'
  • Четвърти ъглов удар в мача за Левски - Краев стига първи до топката, но ударът му с глава мина покрай вратата на Ботев Пд

28'
  • Пореден добър пробив на Уелтън, който затруднява гостите, но Аргилашки с крак отклони острото му центриране

26'
  • Тодор Неделев опита да изненада вратаря на Левски с удар от дистанция, Михайлов улови, макар и от втори опит.

20'
  • Гоооол! 1:0 за Левски! Точен от дузпа е Филип Кръстев. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за игра с ръка на Дилан Мертенс.