• Рикардиньо опита късмета си с удар извън наказателното поле, но топката срещна левия страничен стълб на вратата пазена от Ханкич.

• Константинос Балоянис е декориран в жълто

71'
  • Рикардиньо се появява в игра. Асен Митков напуска терена

69'
  • Никола Попов отсъди дузпа за Ботев след нарушение на Патрик-Габриел Галчев. ВАР арбитрите повикаха главния съдия на монитора и той промени решението си. Наказателният удар е отменен.

67'
  • Патрик-Габриел Галчев на мястото на Асими Фадига

58'
  • Моментална реакция от скамейката на Левски. Илиян Стефанов заменя Марин Петков

58'
  • ГООООООЛ! Антоан Бароан изравнява резултата след прекрасен пас на Ивелин Попов. Ситуацията беше доста дълго преглеждана с ВАР, но в крайна сметка позицията на нападателя е била редовна.

57'
  • Старт на второто полувреме между Левски и Ботев Пловдив

46'
  • Край на първата част. Крехък аванс за "сините" след 45 минути

45+3'
  • Роналдо открадна топката от Етоо и се устреми към вратата на Ботев. Атакуващият футболист опита да премине през Чернев и да стреля, но Ханкич спаси. Имаше и претенции за дузпа, но те не бяха уважени.