• 63’ Хуан Пинеда
  • 84’ Леандро Годой
  • Това бе всичко от този мач. Берое победи Левски с 2:0.

90+7'
  • Топката бе центрирана от десния фланг, а Александър Колев отклони към Мустафа Сангаре, който стреля с глава и прати топката в мрежата на Берое, но попадението на "сините" бе отменено поради игра с ръка на Александър Колев.

90+4'
  • Оиер Сариеги получи жълт картон.

90+3'
  • Сантиаго Годой отново бе изведен на страхотна позиция и имаше шанс да отбележи второто си попадение в мача, но не успя да оправи достатъчно добър удар, а Матей Маркович се справи със ситуацията.

89'
  • Берое организира страхотна контраатака, а Кевин Сейхас пусна извеждащ пас за Сантиаго Годой, който остана очи в очи с Матей Маркович и завърши хладнокръвно в левия ъгъл на стража на "сините". В началото попадението бе отменено поради засада, но след преглед с ВАР се прецени, че ситуацията е чиста и голът бе признат.

84'
  • Кристиан Макун видя свободно пространство, а дистанцията бе голяма, но футболистът не се поколеба да тества Мота, който се справи със ситуацията, улавяйки кълбото.

81'
  • Стефан Гаврилов замени Сегундо Пачаме.

80+1'
  • Артур Мота получи жълт картон за бавене на играта.

77'
  • Патрик-Габриел Галчев отстъпи мястото си на Кристиан Макун.

76'
  • Евертон Бала замени Карлос Охене.

75'
  • Оиер Сариеги се появява на терена на мястото на Енцо Еспиноса.

75'
  • Левски допусна груба грешка в защита, като дойде центриране от десния фланг от страна на футболист на Берое, а Хуанка Пинеда се измъкна от Патрик-Габриел Гелчев и успя да засече, за да открие резултата.

63'
  • След изпъление на корнер от Берое, гостите имаха добър шанс при удар на Хуан Саломони с глава, но Маркович успя да се намеси, пращайки топката в корнер с акробатично спасяване.

59'
  • Джавад Ел Джемили отстъпи мястото си на Марин Петков.

57'
  • Асими Фадига замени Фабио Лима.

56'
  • Сангаре и Ел Джемили направиха страхотна комбинация помежду си, а последният стреля в близкия ъгъл, но Мота изби в корнер.

55'
  • Берое организира първата си добра атака за втората част, а кълбото се озова в Леандор Годой, който демонстрира чудесна индивидуална техника и завърши с удар, но Маркович бе нащрек и улови.

52'
  • Отново Цунами прати страхотно центриране, а след това топката бе отклонена и се насочи опасно към вратата на Берое, но Мота отново бе на правилното място, за да спаси.

49'
  • Левски започна с нова атака, като Цунами прати висока топка в наказателното поле, а Сангаре се извиси във въздуха и стреля с глава, но топката премина встрани от вратата.

47'
  • Александър Колев успя да се пребори превъзходно за топката, като премина покрай двама футболисти в наказателното поле и стреля в близкия ъгъл, но Мота за пореден блесна с феноменално спасяване с една ръка.

46+3'
  • Втората част вече започна.

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+2'
  • Веднага след това Мустафа Сангаре бе цел на подаването в наказателното поле, но от трудна позиция нападателят шутира, а опитът му мина над напречната греда.

35'
  • Левски организира нова добра атака с много подавания, а Александър Колев бе на границата на наказателното поле и намери във вътрешността Фабио Лима, който отправи удар с левия крак, но след рикошет Артур Мота реагира и изби в ъглов удар.

32'
  • Левски организира нова добра атака с много подавания, а Александър Колев бе на границата на наказателното поле и намери във вътрешността Фабио Лима, който отпради удар с левия крак, но след рикошет Артур Мота реагира и изби в ъглов удар.

32'
  • Джавад Ел Джемили си освободи пространство и опита изстрел от сериозно разстояние, който профуча встрани он левия страничен стълб на Артур Мота.

25'
  • Веднага след това Мустафа Сангаре бе намерен на точката на дузпата и стреля от близка дистанция, но в последния момент бе блокиран с решаваща намеса на футболист на Берое.

10'
  • Левски организира добро нападение, а Майкон получи отляво и не се поколеба да стреля силно в близкия ъгъл, но Артур Мота внимаваше и изби в корнер.