• Последна смяна в мача. Излезе Антонио Аниете, влезе Хеан Деса.

85'
  • Смяна за Берое. Излиза Неманя Милисавлевич, влиза Алекс Колев.

83'
  • Георги Костадинов с глава бележи за 2:0. След центриране от корнер Димитър Пиргов игра с глава, а топката беше продължена от халфа в мрежата на противника за втори път.

81'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Бабатунде Адениджи, влиза Мехди Бурабия.

78'
  • Добър пробив на Ради Кирилов отляво, навърза трима защитници на Левски, но в последния момент защитник изби.

78'
  • Неманя Милисавлевич центрира от пряк свободен удар, но ударът на Пенев с глава беше прекалено слаб и Йоргачевич улови.

76'
  • Още една хубава атака на Левски, като след поредица отигравания топката стигна до Прохазка на границата на наказателното поле. Тя обаче лети над вратата.

71'
  • Удар на Антонио Аниете от границата на наказателното поле, но Макенджиев улови.

69'
  • Жълт картон и за Венци Василев от Берое.

67'
  • Борислав Цонев излиза за Берое, влиза Радослав Кирилов.

66'
  • Антонио Аниете прави резултата 1:0 с перфектно изпълнение от пряк свободен удар. Макенджиев просто не мръдна.

64'
  • Жълт картон за Карлос Охене за фаул срещу Нар пред наказателното поле.

63'
  • Колеблива изява на Макенджиев при едно центриране, но успя да избие топката в корнер, от който не последва нищо.

61'
  • Принудителна смяна в Левски. Излиза Виктор Генев, влиза Симон Сандберг.

56'
  • Борислав Цонев получава жълт картон за симулация. Той падна в наказателното поле на Левски след съприкосновение със Сашо Александров и поиска дузпа. Реферът обаче прецени, че симулира и му показа официално предупреждение.

52'
  • Първи удар след почивката, отправи го Карлос Охене от Берое, но топката беше слаба и беше уловена от Йоргачевич.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача. Без голове, но с видимо преимущество на домакините.

45+2'
  • Две минути продължение на първата част.

45'
  • Ужасяващо влизане в краката на Георги Костадинов. Карлос Охене стъпи върху крака му при една борба за топката. Играчът обаче продължи да играе след лекарска намеса.

44'
  • Още една греда за Левски. Роман Прохазка стреля от 25 метра от пряк свободен удар, Макенджиев не изби добре и подари топката на Димитър Пиргов, който от 5-6 метра щеше да счупи гредата с шута си.

41'
  • Първи удар от играч на Берое. Атанас Зехиров го отправи, но високо над вратата.

34'
  • Франсис нар центрира от корнер, топката беше отклонена към Веско Минев на 40 метра от вратата, ударът му беше уловен с лекота.

31'
  • Удар от дистанция на Адениджи с външен фалц, топката рикошира и излезе в корнер.

30'
  • Отново страхотен шанс за Левски. Аниете се пребори за една топка около тъча, намери Адениджи в наказателното поле, който пусна към Краев. Ударът на младока обаче беше уловен от Макенджиев.

25'
  • Пореден шанс за Левски. Хубава продължителна атака завърши с центриране на Сашо Александров отдясно и удар на Адениджи, но топката кацна на горната греда.

23'
  • Франсис Нар центрира от корнер, Божидар Краев стреля с глава в аут.

20'
  • И още един шанс за Левски. Антонио Аниете стреля от голяма дистанция, но Макенджиев внимаваше и изби.

19'
  • Втори хубав шанс за Левски в този мач. Антонио Аниете намери Франсис Нар в наказателното поле, ганаецът стреля в десния ъгъл на Макенджиев, но слабо и вратарят улови.

13'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузеният Емил Гъргоров, влиза Георги Божилов.

13'
  • Хубава атака на Левски. Аниете намери Роман Прохазка на десния фланг, той центрира около точката на дузпата и там Бабатунде Адениджи стреля с глава, но на сантиметри в аут.

11'
  • Емил Гъргоров получава медицинска помощ, след като се хвана за коляното.

9'
  • Антонио Аниете се пробва от фаул да обстрелва вратата на Берое, но много неточно.

6'
  • Първа атака в мача и тя е за Берое. Играчите на Левски изчистиха в тъч.

2'
  • 1'
  • Начало на мача на "Герена"! Люпко Петрович не води отбора си, след като подаде оставка в минутите преди двубоя. Берое пък е воден от Пламен Липенски, който замени напусналия Александър Димитров през седмицата.