• Шанс за Паулиньо, който обаче стреля много слабо в ръцете на Душан Перниш.

81'
  • Принудителна смяна за Берое. Педро Еуженио е заменен от Вандерсон.

77'
  • ГООООЛ за Левски! След грешка на Милен Желев в отбрана, Мазурек отне топката, напредна и с плътен удар по земя, заби коженото кълбо в долния десен ъгъл на вратата на гостите.

75'
  • 75'
  • Жълт картон и за Милен Велев.

70'
  • Жълт картон за Камбуров заради провокативна радост след гола си.

68'
  • ГОООЛ за Берое! Отново и отново Камбуров се превръща в кошмар за Левски. Педро Еуженио бе изведен в наказателното поле, стреля, но ударът му бе спасен от Миятович. Топката обаче попадн в Камбуров, който елегантно я копна над двама играчи на "сините" и реализира 20-ия си гол срещу Левски.

67'
  • Офанзивна промяна в Левски. Франко Мазурек заменя Филипе Нашименто.

64'
  • Удар на Нашименто от средна дистанция, Перниш спасява.

60'
  • ГОООЛ за Берое! Мартин Камбуров бележи във вратата на Левски само няколко минути след появата си на терена. Педро Еуженио изведе нападателя само срещу Миятович и с лекота вкара своя гол номер 220 в българския шампионат и свой 19 срещу Левски!

54'
  • Мартин Камбуров заменя Зоран Йосипович за Берое.

51'
  • Жълт картон за Александър Цветков.

50'
  • Виктор Генев влиза на мястото на Александър Василев.

48'
  • ИЛия Юруков заменя НУно Рейш за Левски на почивката.

47'
  • Начало на второто полувреме.

45+24'
  • Край на първото полувреме.

45+24'
  • Ъглов удар за Левски. Живко Миланов центрира към Рейш, но Александър Василев чисти.

45+24'
  • Удар на Охене минава високо над вратата.

45+19'
  • Страхотна възможност за Бандаловски! След центриране на Иван Минчев от корнер, Бандаловски стреля с глава, но топакат спира десния страничен стълб.

45+18'
  • Александър Василев получава жълт картон.

45+12'
  • Жълт картон за Нашименто.

45+8'
  • Хубав пробив на Здравко Димитров, който обаче се в последния момент изпуска топката и не успява да отправи удар или да подаде.

45+6'
  • Прекрасна възможност за Левски. Найджъл Робърта стерля от границата на наказателното поле с левия крак, Перниш със етни усилия спасява и избива в корнер.

45+4'
  • Нов удар на Еуженио, но този път Миятович лови.

43'
  • Найджъл Робърта получава първия жълт картон в мача за груб фаул срещу Иван Бандаловски.

43'
  • ГОООЛ за Берое! Гостите от Стара Загора повеждат в резултата след гол на Педро Еуженио. След грешка в редиците на Левски, Еуженио открадна топката и стреля от близо 22 метра, топката рикошира в тяло на защитник, но Алксандър Цветков успя да чукне топката отново към Еуженио, който този път стреля прецизно в долния десен ъгъл на вратата, за да открие резултата.

39'
  • След прекъсване от 22 минути, играта е подновена.

33'
  • В крайна сметка мачът е прекъснат заради намалената видимост.

11'
  • Педро Еуженио се понася по лявото крило и центрира остро в наказателното поле, където ЙОзипович се разминава с топката.

9'
  • Проблеми с осветлението на стадион "Георги Аспарухов". Част от рефлекторите не работят, но Николай Йорданов преценява, че няма проблем с видимостта на стадиона.

8'
  • Първи точен уадр в мача. Иван Минчев стреля силно, но право в ръцете на Миятович.