• Рикардиньо бе изведен на добра позиция, като опита мощен удар с десния крак в близкия ъгъл, но Господинов го отказа с добро спасяване.

62'
  • Това бе всичко от Ел Мами Тетах, който бе заменен от Христо Митев.

54'
  • Милен Стоев извърши много грубо нарушение, което застрашаваше здравото на противника, а главният съдия не се поколеба веднага да му покаже директен червен картон - Арда остана с 10 човека на терена.

52'
  • Джавад Ел Джемили превзе свободно пространство и показа добър дрибъл между няколко противникови състезатели, а накрая завърши с чудесен удар с десния крак, който направи резултата 4:0 за Левски.

49'
  • Джелал Хюсеинов бе декориран в жълто.

48'
  • Борислав Цонев замени Тонислав Йорданов.

46'
  • Това бе всичко от Борис Тютюков, Иван Тилев е вече на терена.

46'
  • Второто полувреме вече започна.

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+4'
  • Фабио Лима получи добра топка, като показа самочувстиве и опита мощен удар с левия крак, който бе неспасяем за Господинов и кълбото се озова във вратата му за трети път от началото на двубоя.

44+2'
  • Левски пак имаше правото да изпълни пряк свободен удар, а зад топката за втори път застана Патрик-Габриел Галчев, като изпълни по сходен начин, както при попадението, което отбеляза, но този път не успя да уцели вратата.

40'
  • Арда отново имаше шанс да отбележи гол, като футболист на гостите отново бе очи в очи с Пламен Андреев, но стражът на Левски за пореден път бе на висота и успя да спаси.

37'
  • Патрик-Габриел Галчев застана зад топката, за да изпълни пряк свободен удар, като футболистът на Левски стреля по невероятен начин, а Господинов само изгледа топката, как влиза във вратата му.

33'
  • Арда можеше да изравни, като Борис Тютюков бе изведен сам срещу вратаря, а защитата на Левски не се ориентира добре, като футболистът на гостите стреля, но видя как Пламен Адреев блесна с чудесна намеса.

17'
  • Джавад Ел Джемили навлезе с топка в крака в противниковото наказателон поле и опита изстрел с левия крак, но Господинов внимаваше и успя да улови.

14'
  • Веднага след това Марин Петков получи топката на границата на наказателното поле, като офанзивният футболист си я нагласи на левия крак и с прецизен удар до страничната греда не остави шансове на стража на Арда.

10'
  • Първото по-интересно положение в срещата бе дело на Левски, а Фабио Лима опита далечен изстрел, но Господинов успя да избие.