• 80’ Станислав Иванов
  • 90+4’ Пламен Крумов
  • Край на мача! Левски победи Арда с 2:1!

90+4'
  • Пламен Крумов отбеляза почетен гол за Арда с последния изстрел в мача. Той изпълни по великолепен начин пряк свободен удар от около 25 метра, завъртя топката над стената и не остави шансове на Миятович  за крайното 1:2.

90+4'
  • Жълт картон и за Иван Горанов за фаул срещу Ховсепян.

90+2'
  • Три минути продължение на мача.

90'
  • Самостоятелен пробив на Мартин Петков, но в крайна сметка изстрелът му беше избит в корнер.

88'
  • Последна смяна в мача. Излиза Иван Коконов от състава на Арда, влиза Лукас Мартинс.

83'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Найджъл Робърта, влиза Мартин Д. Петков.

82'
  • Станислав Иванов прави 2:0. Младокът се разписа с мощен изстрел от около точката на дузпата, като получи страхотна асистенция от Дени Алар и щеше да разкъса мрежата с изпълнението си.

80'
  • Първи жълт картон и за играч на Левски, получава го Мартин Райнов. Халфът влезе грубо в краката на Румян Ховсепян и заслужено е декориран в жълто.

78'
  • Уникален пропуск на Станислав Иванов. Извеждащ пас за него го намери зад защитата и той се измъкна на голова позиция. Той си нагласи топката, но я прати над вратата и изпусна страхотна възможност за втори гол.

76'
  • Втора смяна и в Арда. Излиза Жоао Аморим, влиза Румян Ховсепян.

73'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Филипе Нашименто, влиза Дени Алар.

73'
  • Хали Тиам открива резултата в полза на Левски! Найджъл Робърта спря една топка пред наказателното поле, ганаецът стреля от воле и щеше да скъса мрежата зад Иван Караджов, който нямаше какво да направи и само безпомощно вдигна ръце.

70'
  • След тази спорна ситуация дойде и най-чистата възможност в мача. Илиша Сам беше изведен зад защитата и той се озова почти сам срещу Миятович, но изстрелът му срещна гредата.

68'
  • Левски поиска дузпа след пробив на Паулиньо и съприкосновение с Деян Лозев, но реферът не даде такава.

68'
  • Коварно центриране на Живко Миланов прати топката под гредата на Караджов, но той изби в 11-ия корнер за Левски. От него, както винаги в този мач, не последва нищо опасно.

63'
  • Първа смяна за Арда. Излиза Радослав Василев, влиза Илиша Сам.

62'
  • Удар почти от центъра на Нуно Рейш, Иван Караджов реши да не рискува и изби влизащата под гредата му топка в корнер.

59'
  • Дарън Сидуел с първия жълт картон в мача за груб фаул срещу Нуно Рейш пред наказателното поле.

58'
  • Първа смяна в мача. Излиза Франко Мазурек, влиза Станислав Иванов.

54'
  • След корнера Радослав Василев стреля със задна ножица, но не затрудни Миятович.

54'
  • Първо положение за Арда в мача! Иван Коконов получи топката на около 25 метра от вратата и стреля опасно до гредата, но Миятович изби в корнер.

53'
  • Опасен удар на Паулиньо от дистанция след центриране от корнер. Фалцовият му изстрел обаче прелетя над вратата и Караджов не беше затруднен.

51'
  • Опасен пробив на Мартин Райнов, преодоля трима защитници и центрира за Робърта, но защитата на Арда се справи.

50'
  • Удар от над 30 метра на Нуно Рейш, но топката лети далеч неточно в аут.

47'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача. Двете нули са на светлинното табло.

45'
  • Хубаво изпълнен пряк свободен удар от Филипе Нашименто, като топката летеше фалцово в наказателното поле. В последния момент се намеси Иван Караджов и изби.

40'
  • Продължителна атака на Левски, прокарана от Паулиньо, който намери на около 20 метра от вратата Филипе Нашименто, но изстрелът на португалеца беше слаб и покрай вратата.

37'
  • Хубав пробив на Найджъл Робърта, който нахлу в наказателното поле, но тръгна да преодолява Пламен Крумов и не успя да го стори.

32'
  • Най-чистата възможност за Левски. Франко Мазурек направи продължителен пробив и подаде пред наказателното поле за Хали Тиам, чийто добре насочен удар беше избит от Иван Караджов в корнер.

25'
  • Поредица ъглови удари, този път пред вратата на Левски, но центриранията на Жоао Аморим бяха отбити с лекота от защитата на домакините.

21'
  • Ново опасно центриране от корнер пред вратата на Арда, но пак защитата на гостите се намеси подобаващо и предотврати опасността.

18'
  • Нова опасна ситуация пред вратата на Арда. Иван Горанов центрира много добре и търсеше Найджъл Робърта, но в последния момент Зоран Гаич изби в корнер. От ъгловия удар последва разбъркване, което обаче не доведе до попадение.

8'
  • Първа интересна атака и на Арда, при която Конър Рандал центрира в наказателното поле, но защитата на Левски се справи и изчисти в тъч. От последвалото изпълнение имаше изсипана топка в пеналтерията, но Нуно Рейш изби.

6'
  • Първа възможност в мача и първи удар в него! От прекия свободен удар Филипе Нашименто стреля опасно, но малко над вратата на Иван Караджов.