• 7’ Diego Raposo
  • 11’ Джунейт Али
  • 45+4’ (д) Andrey Yordanov
  • 83’ Венцислав Бенгюзов
  • Край на мача! Без победител в Пловдив – Крумовград срещу Пирин Благоевград 1:1 краен резултат!

90+5'
  • Втората промяна – Данило Полонский отстъпи мястото си на Станислав Костов.

90+2'
  • Двойна смяна за Пирин – Евгени Георгиев замени Христо Попадийн.

90+1'
  • Три минути добавено време на двубоя.

90+1'
  • Жълт картон за Виталийс Ягодинскис от тима на гостите.

86'
  • ШАНС ЗА ДОМАКИНИТЕ! Цветанов центрира отляво в наказателното поле на Пирин, където Александър Колев стреля с глава, но над напречната греда в аут.

85'
  • ГОООЛ ЗА КРУМОВГРАД! Венцислав Бенгюзов изравни резултата! Юго Комано отигра технично топката и предостави топката за влезлия от пейката Венци Бенгюзов, който с отлично технично изпълнение вкара топката в долния ляв ъгъл на вратата на безпомощния Янко Георгиев за 2:2.

83'
  • ШАНС ЗА КРУМОВГРАД! Димитър Тонев центрира от корнер в наказателното поле на Пирин, където Матей Шимич засече топката с глава на втора греда, а след това Юго Озе отблизо пропусна да засече и да вкара. Само няколко секунди по-късно Александър Колев се опита да изненада Ковальов, но вратарят внимаваше и спаси.

78'
  • ГОЛЯМ ПРОПУСК НА ПИРИН! Андрей Йорданов центрира от фланга в наказателното поле, където Арно Лузайадио се отчете със страхотен пропуск, след като не успя да засече подаването по най-добрия начин и Янко Георгиев спаси и след това улови.

75'
  • Първа смяна и за Пирин – Асен Дончев беше заменен от Венцислав Бенгюзов, който получи капитанската лента.

69'
  • ИЗСТРЕЛ! Октай Юсеин се пребори за топката пред наказателното поле на Пирин и я отклони към Колев, която му я върна. Последва удар на Юсеин от границата на пеналтерията, но над вратата на Янко Георгиев.

65'
  • Втората смяна бе свързана с включването в игра на Юго Озе, който замени Калоян Пехливанов.

64'
  • Двойна промяна за Крумовград – Жак Пехливанов замени Диего Рапосо.

64'
  • УДАР! Андрей Йорданов пробва изстрел от сериозна дистанция, но високо над вратата.

63'
  • Официално предупреждение получи и капитанът на Пирин Христо Попадийн.

62'
  • Още един жълт картон – получи го Матей Шимич за домакините.

60'
  • УДАР! Алекс Колев получи пред наказателното поле на Пирин и стреля технично с десния крак, но в аут.

51'
  • ШАНС ЗА ПИРИН! Асен Дончев центрира отлично отдясно ниско в наказателното поле, където Данило Полонский се оказа на чудесна позиция, но не успя да уцели топката по начин, по който да я прати във вратата и тя излезе в аут.

46'
  • Промяна на почивката за домакините – Октай Юсеин замени Серкан Юсеин.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 2:1!

45+5'
  • ГООООЛ ЗА ПИРИН БЛАГОЕВГРАД! Андрей Йорданов върна едно попадение от дузпа! Във втората минута на добавеното време на първата част съдията Стоян Арсов свири дузпа за Пирин. Данило Полонский финтира Калоян Пехливанов, който го застъпи по левия крак и реферът правилно посочи бялата точка. Андрей Йорданов се нагърби с изпълнението, пращайки топката в центъра на вратата на Крумовград, докато Янко Георгиев се хвърли вляво – 2:1.

45+4'
  • Жълт картон за Калоян Пехливанов заради нарушението при дузпата.

45+3'
  • Три минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Жълт картон за Клайдер Машедо от състава на домакините.

44'
  • ГРЕДА ЗА КРУМОВГРАД! След центрирането от ъгловия удар в наказателното поле на Пирин, Юго Комано не успя да изчисти добре топката, която попадна на главата на Алекс Колев, а той стреля, но топката се отби от левия страничен стълб на вратата на Ковальов.

43'
  • ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОМАКИНИТЕ! Топката беше центрирана отдясно в наказателното поле на първа греда, където Юсеин получи достатъчно време да овладее и да намери Момчил Цветанов на далечната греда, който стреля от въздуха с десния крак, но отново Ковальов изби в корнер.

43'
  • УДАР! След центриране отдясно на Серкан Юсеин в наказателното поле на Пирин гостите не успяха да изчистят по най-добрия начин и кълбото попадна на левия крак на Матей Шимич, който шутира опасно, но покрай лявата греда на „орлетата“ в аут.

38'
  • НОВ ШАНС ЗА НОВАЦИТЕ! Диего Рапосо пресира отлично Лазар Боянов отдясно в наказателното поле и му отне топката, като след това я чукна за Алекс Колев, който я пое и стреля с десния крак ниско по диагонала, но покрай дясната греда на Ковальов в аут.

35'
  • Първо официално предупреждение и за играч на Пирин – то бе за Юго Комано.

35'
  • НОВА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОМАКИНИТЕ! След изпълнението на корнера Алекс Колев засече с глава, но покрай лявата греда на Ковальов в аут.

28'
  • ШАНС ЗА КРУМОВГРАД! След центриране от корнер се стигна до разбъркване в наказателното поле на Пирин, а топката попадна в Алекс Колев, който стреля силно с левия крак в долния десен ъгъл на Ковальов, който обаче реагира светкавично и изби в нов корнер.

27'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Серкан Юсеин от домакините за нарушение срещу Асен Дочев. Съдията Стоян Арсов обаче беше извикан да прегледа ситуацията със системата ВАР за евентуален червен картон, какъвто обаче не беше показан.

21'
  • УДАР! Алекс Колев получи на десния фланг, влезе навътре и стреля към близкия ъгъл на вратата, но покрай лявата греда на Ковальов в аут.

20'
  • ГООООЛ ЗА КРУМОВГРАД! Джунейт Али бързо удвои! Алекс Колев центрира отдясно в наказателното поле на Пирин, където Арно изчисти топката с глава, но право в краката на Али, който след това стреля, топката рикошира в краката на Лазар Боянов, срещна десния стълб на вратата на Ковальов и влезе във вратата му – 2:0.

11'
  • ГООООЛ ЗА КРУМОВГРАД! Диего Рапосо откри! Алекс Колев получи чудесно дълго подаване отдясно в наказателното поле и свали с гърди за Рапосо, който овладя и отбеляза с левия крак в долния ляв ъгъл на Ковальов – 1:0. Първоначално попадението беше отменено заради засада на Колев, но след преразглеждане със системата ВАР голът бе зачетен.

7'
  • ШАНС ЗА КРУМОВГРАД! Капитанът на домакините Александър Колев пресира добре противников играч през наказателното поле, което даде резултат. Топката попадна в Джунейт Али, който комбинира с Диего Рапосо, а той предостави кълбото на пътя на Димитър Тонев, който стреля силно и опасно пред с левия крак от дъгата пред наказателното поле, но покрай лявата греда на Максим Ковальов в аут.

4'
  • Начало на сблъсъка в Пловдив!

• Добре дошли на Nikola Shterev - Starika, двубоят ще започне след около 5 минути.